Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ilyet hol tudnék venni Kecskem...

Ilyet hol tudnék venni Kecskeméten? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valami különleges teát, teakeveréket szeretnék (nem feltétlenül kell filteresnek lennie) venni a tesómnak karácsonyra. Hol tudnék ilyesmit vásárolni Kecskeméten max. 2000 Ft értékben???

#testvér #kari aji
2018. dec. 9. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Dallmayr teák!


Bár én még boltban csak a kávéit láttam ebből a márkából, de a weboldalukon a teákból is tudsz rendelni!


Én egyszer egy kávézóban ittam és utána rögtön elkezdtem keresni, de üzletekben nem találtam, végül én is erről az oldalról rendeltem. Nyilván nem olcsó, plusz szállítás, de szerintem pont tudsz olyat választani ami megvan 2.000 Ft-ból. Van szálas, filtere tea is.


Én erdei gyümölcsöst és narancsos-gyömbérest már kóstoltam, teljesen más ízélmény mint a vacak boltban kaphatók :)


Az oldal linkje nekem valamiért épp nem jön be, de majd próbálgasd, hátha később:


[link]

2018. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!