Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Te mit vettél a 25-35 év...

Te mit vettél a 25-35 év közötti fiú testvérednek (ha van és vettél is neki valamit :D ) karácsonyra?

Figyelt kérdés
2018. dec. 15. 19:05
 1/5 A kérdező kommentje:

Igazából ötletem sincs mit vegyek a 29 eves fiú tesomnak karácsonyra.

Szereti a kocsiját, de ahoz kapcsolatosan nem tudok neki mit venni.

Van egy hobbija, de konkrétan ahoz sem tudok mit venni mert meg van hozzá mindene.

Kb 5-10e ft ot szánok rá.

2018. dec. 15. 19:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, menj el a homasitába (XI. kerület), rengeteg olyan kiegészítőt lehet kocsikhoz kapni, amik a kényelmet szolgálják, és nem is álmodtál róla, hogy van olyan. Vannak minden kocsihoz hasznos dolgok, pl. jégoldó, jégkaparó, stb., vannak típus szerinti kiegészítők, ebben az eladók tudnak segíteni, ha tudod mondani a kocsi típusát és évjáratát. Ha nem budapesti vagy, webáruházuk is van. De személyesen jobb, az eladók nagyon kedvesek.
2018. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én bátyámnak van egy verseny Bogara és arra vettem dolgokat (kerekeket, lámpát, festéket) meg dolgozgatok rajta ezzel is segítve neki.


Az előző válaszoló viszont nagyon jó tippet mondott. Nagyon sok olyan dolgot lehet venni az autóval kapcsolatban, ami segítheti a kényelmet. Elég csak telefontartóra gondolni, vagy autós telefon töltőt, esetleg autóskamerát. Választék majdnem annyi, mint égen a csillag, talán még eggyel több is. Az egészet a pénztárca mérete határozza meg.

Ha elveszve érzed magad, akkor a boltban nyugodtan kérj segítséget az ott dolgozóktól, szívesen segítenek a megfelelő ajándék kiválasztásában.

2018. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem bidapesti vagyok, de megnezem az üzlet weboldalat! Koszonom! :)
2018. dec. 15. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Star Warsos lábtörlőt illetve szintén Star Wars, könyveket.
2018. dec. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!