Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti 24-én este vagy 25-én...

Ti 24-én este vagy 25-én reggel ajándékoztok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy Magyarországon jellemzően 24-én karácsonyoznak és ajándékoznak az emberek, de kíváncsi vagyok, vajon van-e valaki, aki 25-én reggel tartja a Karácsonyt, mint ahogy Amerikában szokás.

2018. dec. 24. 11:19
 1/4 anonim válasza:
Mi 24. én este szoktunk
2018. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Mi nem ajándékozunk, mert nekünk a Jesszus hozza.
2018. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Változó. Már amióta tudjuk, hogy nem a Jézuska hozza az ajándékot, este oda szoktuk adni, de én ragaszkodom a reggeli "meglepinek", mert tök izgi, hogy mindenki éjjel csempészi a fa alá az ajándékokat:D

De ez egy olyan dolog, minthogy a télapós, karácsonyfás asztalterítőt is csak én akartam, meg a családi közös sütögetést is.

2018. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Norman Bates ***** válasza:
Mi Angliaban elunk, 24. este tettuk a fa ala az ajandekokat es ma reggel bontottuk ki. Meg csak 8 hos a lanyom, de remelem jovore mar izgatottan varja majd, hogy reggelre ott legyenek az ajandekok a fa alatt
2018. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!