Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hova érdemes menni, kit...

Hova érdemes menni, kit érdemes keresni, ha régi-retro karácsonyfadíszeket szeretnék vásárolni?

Figyelt kérdés
Mondjuk 60-70es évek stílusában.
2019. jan. 31. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bolhapiacra, de Karácsony előtt. Ilyenkor szerintem nehéz találni.
2019. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jófogást meg a Vaterát én is ismerem.

Konkrét helyek és nevek érdekelnének.Akár privátban is.

2019. jan. 31. 08:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szentendrén van egy Karácsony bolt. Ott rengeteg fajta retro díszt is lehet kapni.
2019. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bolhapiacot írtam, azt meg honnan tudjam a te közeledben hol van bolhapiac? Nálunk Székesfehérváron pl. van bolhapiac, és sokan kiviszik ünnepek előtt a megunt csetreszeiket és jobbára retro díszek vannak közöttük.
2019. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én javaslom hogy a fővárosi piacokat keresd fel karácsony előtti időszakban, akkor elég sokan szoktak retro díszeket is árulni. Meg persze Google-ba is beírhatod hogy retro karácsonyfadíszek általában kézművesek szoktak csinálni kimondottan olyan stílusút csak modernebb alap anyagokat használnak például. De esetleg facebookonm is keress fel karácsonnyal kapcsolatos csoportokat, legtöbbet szezon után bezárják és nem lehet csatlakozni meg bejegyzéseket sem lehet közzétenni, meg olvasni sem ha nincs szezon, viszont én láttam ott hogy valaki árult kimondott retro díszeket, csak így hogy nem tudok már ránézni fogalmam sincs ki volt az.

Azért mondom mert a facebook csoportokban érdemes kutakodni, ott nagyobb eséllyel találsz olyan embert mint itt a GYK-n aki tud neked pontos információt szolgálni.

2019. jan. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egyből a szentendrei karácsonyi bolt ugrott be, az tele van retró díszekkel. Máshol februárban már nem nagyon fogsz kapni, az pedig egész évben nyitva van. Vagy vegyél Karácsony előtt, akkor több helyen is lehet kapni retró díszeket, asszem, hogy a Butlers-ben is szoktam látni.
2019. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szentendrei boltnak mi a címe?

Butlersről még sosem hallottam.Nem most hirtelen van szükségem a díszekre,hanem tetszenek és ha beindul a gyűjtőszenvedély akkor nincs megállás.

2019. febr. 3. 04:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!