Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Melyik műbetegséget mondjam,...

Melyik műbetegséget mondjam, hogy ne keljen bemennem Mikuláskor a suliba?

Figyelt kérdés

1 Torokfájás. Egyszer elsütöttem, nem is voltam beteg a házi orvos mégis kiírt egy hétre. Egy hétig othon tévéztem erdei iskola hejett!


2 Fülfájás. Még nem próbáltam.


Van más ötletetek? Ha van lécci írjátok meg!



2020. okt. 4. 15:07
1 2
 1/18 anonim válasza:
88%
Mi bajod a mikulással?
2020. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
87%
"Egy hétig othon tévéztem erdei iskola hejett!" - Na, az meg is látszik, tesó! :D
2020. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Gyomorrontás.
2020. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem mire a Mikulás jön, megint online suli lesz...
2020. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Mindegy.

Előbb-utóbb úgyis lebuksz, aztán te leszel az, akit úgy fognak emlegetni (teljes joggal), hogy "tudjátok, az a hazudós!"

Azt pedig igazán ne akarjad, hogy a doki jöjjön rá, hogyátverted!

2020. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Csak akkor visznek orvoshoz, ha már legalább 3 napig nagyon beteg vagyok, és nem javulok. Az osztálytársaim idióták.
2020. okt. 4. 19:00
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
Lázas vagy ennek most szezonja van vírus gyanús vagy akkor még kocsit is küldenek érted .
2020. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Hú de menő vagy. Én meg odaálltam az ofő elé kamuzás “hejett” és megmondtam udvariasan, de kerek-perec, hogy nem akarok menni erdei iskolába, bejárok addig másik osztályhoz. Érdekes, nem kellett hazudni. Ja hogy te bejárni is lusta voltál? 🤷‍♀️

Egy napra amúgy szülői igazolás is létezik, ha aznap van tanítás is, kérjenek ki utána.

2020. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az a bajom a Mikulással, hogy nálunk a cikizés a lényeg az egészben. És Anyu mindig egésséges dolgokat ad amivel nincs is bajom, de az osztálytársaim egész nap engem csúfolnak miatta.
2020. okt. 4. 19:08
 10/18 A kérdező kommentje:
9-es szerinted én nem próbáltam? Azt mondta, hogy 4 napot nem tudunk igazolni. És a másik osztályba sem tudtam átmenni.
2020. okt. 4. 19:10
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!