Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mikuláskor milyen értékben...

Mikuláskor milyen értékben ajándékoztok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 13:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Még nem tudom, majd kitalálunk valamit.


De az is lehet, hogy a szomszédot megkérjük öltözzön be :D

2020. nov. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát ha ilyen jó szomszédotok van..... :D
2020. nov. 13. 13:24
 13/16 anonim ***** válasza:
Viszonylag jó kapcsolatot ápolgatunk a szomszédokkal :))
2020. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azt is megcsinálhatjátok, hogy kiteszitek a gyerkőc csizmáját, az asztallra meg sütit, és egy pohár tejet. Mire felkel a kicsi leisztok a tejből, bele haraptok a sütibe, a csizmát megpakoljátok édességgel, és már lehet is mondani, hogy itt járt, csak nem akarta őt felkelteni. :)
2020. nov. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én ezt nagyon szerettem amikor kicsi volt a lányom ☺ Hozzánk egy alkalommal jött Mikulás(még én is féltem tőle 😁😁 )

Aztán csak a kiscsizma takarítás,kikészítés ő készített egy rajzot a Mikulánsak,rajtunk ki kekszet meg tejet.

Rajt eltűnt (bele a dobozba amibe a terhességi teszttel kezdve,első hajtincs stb...benne volt) kiscsizma megtelt,keksz-tej fogyott és volt egy levélke amiben a Mikulás megköszönte a rajzot meg a finomságot és megköszönte,hogy abban az évben jó gyerek volt valamint remélte,hogy a következőben is hasoblóan jó lesz ☺

2020. nov. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Rajz**eltűnt



Mi nagyon készültünk mindig. Húsvét is ilyen volt. Nyuszit imádta. Csináltunk az udvaron nyuszi csapdát,kapartunk kicsi lyukat a homokozóvan,tettünk rá gallyakat+füvet és tetejére almát,répát. Reggelre volt ott csokitojás,ajándék,édességek szétgurulva,csapda beszakadt répa alma eltűnt,egy régi szörmés kapucni szőrét raktam a csapda gallyaira,hogy látszódjon,a nyuszi ott volt 😂😂😂

Édesem mindig mindent elhitt,boldogan kacarászott és csodálkozott amikor meglettek a meglepetések 😊

2020. nov. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!