Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Ajándék ötletek 13-15 éves...

Ajándék ötletek 13-15 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Iskolában mikulás húzásra kellene venni valamit 2500 Ft-ból, ötletek?

2021. nov. 17. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valahol megértem, hogy jópofa ez a titkoljuk ki-kit húzott dolog, de szerintem rengeteg nehézkes ötleteléstől és csalódástól megkímélné magát és a másikat az ember ha szimplán rákérdezne az illetőtől, hogy minek örülne 2500 Ft értékben. Lehet, hogy egy nagy doboz nutellának, miközben itt valaki majd bögrét javasol.

Vagy fb-on osztály csoportba írja le mindenki, hogy miknek örülne X összegért, aztán aki húzta válogathat.

Nálunk ez tök jól működött.

2021. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
34%
Zsebkendőt.
2021. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szerintem ami ilyen emberfüggetlen ajándék, (és nem bögre) az a mamusz, párna, pokróc, ezek kikben szoktak jó árban lenni. ha lány, akkor adhatsz neki akár fürdőbombát, a müllerben egészen olcsó.

amihez csak egy papír, boríték és egy toll kell és esetleg kicsit személyesebb szeretnél lenni vagy jobban ismered azt, akit kihúztál, írhatsz neki levelet. leírod azokat, amiket szeretsz benne, akár valami ilyen közös emlék, vagy ilyesmi, ezt úgy is te tudod.

2021. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
19%
Műpunci
2022. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!