Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Hány éves korig kaptatok,...

Hány éves korig kaptatok, vagy hány éves korig adnátok mikulás csomagot? Van aki felnőttként is tartja?

Figyelt kérdés
Nem egy kis szaloncukorra gondolok, hanem rendes, teli minden jóval csomag :)

dec. 6. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha úgy van, hogy mondjuk a gyerek még nem költözött el.
dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Scream85 ***** válasza:
100%
Most még csak 5 éves a gyerek, de terveink szerint addig amíg hisz benne :)
dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmúltam 40 éves, de a családdal és a kollégáimmal a mai napig adunk egymásnak csokit ilyenkor. :)
dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjemnek is adok mindig, de neki nem csak csoki van benne, hanem idén mondjuk volt benne két Mikulásos öngyújtó is, mert a héten kettőt hagyott már el. 😂
dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tinédzser koromig kaptam, aztán nem tudom pontosan, melyik évben jött a váltás, de egy idő után én vettem magamnak és szüleimnek is. Már egyedül élek, de továbbra is veszek mikulás csokikat meg mindenfélét, és telepakolom velük az ablakot, mert imádom a hangulatát. Na meg a csokit. A marcipánról nem is beszélve. Szellőztetéskor kellemetlen, hogy ki-be kell őket pakolni, de ez se tart vissza.
dec. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyereknek kb olyan 10 éves koráig van értelme, úgymond, hogy a " Mikulás hozza ", nyilván utána is lehet adni valamit, csak már nem kell annyira mesésre fogni.
dec. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Otthon mindig is kaptam és kapok is, pedig már nm vagyok gyerek és nm is élek otthon :D


Párommal 2 éve élünk együtt, de adunk egymásnak. Jó buli :)

dec. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb 15-16 éves koromig kaptam.Az egyik kollégám 44 éves és még mindig csinál neki csomagot a párja. :D 28/F
dec. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!