Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit vegyek mikulásra egy...

Mit vegyek mikulásra egy anime, manga, japán rajongó lánynak, aki szereti a meséket?

Figyelt kérdés
Szereti a k-pop-ot is a mangát az animét spongyabobot és minden féle fajta mesét :) Kérlek adjatok tippeket...esetleg linket vateráról akár :)
2011. nov. 14. 21:22
 1/8 anonim válasza:
mondjuk spongyabobos elsőnek szerintem nagyon orulne nb is tizennot éves lttemre:D. vagy mondjuk dvd. játékok:D
2011. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
felső*
2011. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha anime manga imádó akkor szerintem a love.com-ot(ez a címe) vagy a Borsmentát vedd neki mert szerintem az jó lenne (mind2 manga) vagy ha kicsit komolyabbat szeretnél akkor ott a Nana illetve a Vízisten mennyasszonya mangából.
2011. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem vennék neki mangát, ki tudja, szereti-e. Ha veszel neki, akkor puhatold ki, hogy melyik konkrétat szereti.

Csináltathatsz neki pl. képes bögrét, párnát, ha tudod, hogy mik a kedvencei.

2011. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem vhogy kérdezz rá nála hogy mit szeretne, de úgy hogy az ajándéka azért meglepi legyen számára. A mangát pedig azért írtam mert a kérdés szerint manga rajongó.
2011. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit félreérthetően fogalmaztam... Úgy értettem, hogy látatlanba ne vegyen neki mangát, mert nem biztos, hogy azokat pont szereti. Shoujokat írtál, de sokaknak az nem stílusa, így értettem.

Meg kell kérdezni, ennyi. Vagy menjetek el egy boltba, elkezditek nézegetni, aztán figyeled a reakcióit, hogy melyik tetszik neki, melyik nem.

2011. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vegyél neki spongyabobos kulcstartót, vagy monjuk párnát. Szerintem örülne neki.
2011. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Azt nem írtad, hogy mieneket szeret de megpróbálok írni párat


Sztem ha 11-15éves akk legjobb a naruto (persze ha szereti)

De jó a fullmetal alchemis és a Nana, a death note és még sorolhatnám. De ezek a népszerűek, és gondolom valamelyiket csak szereti

2011. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!