Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Újjaban tényleg ilyen mufurcak...

Újjaban tényleg ilyen mufurcak a mikulások, vagy csak nekem sikerült kifognom?

Figyelt kérdés

Ma vittem a kisfiamat (3 éves) élete első mikulás látogatására.Fel ment a mikuláshoz, ő meg csak szó nélül odanyújtott neki egy szalon cukrot, és elküldte.

Amikor én gyerek voltam akkor az ölébe ültetett, beszélt velem pár szót és csak utána kaptam csokit és úgy mentem el.

Ez már nincs?Olyan nagy csalódás volt.. :(


2011. dec. 5. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy,hogy egyre több az ilyen,de vannak azért még jófej mikulások. Például nálunk itt a faluba.. minden gyerek újongot meg rajzoltak neki.
2011. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na akkor ezek szerint még van remény.Hozzánk csak ma látogat el, tegnap a szomszéd városba voltunk.

Abban reménykedem hogy csak azért volt ilyen, mert nagyon sokan voltak, és nem lett volna idő.

Bár nem értem mért nem kezdték akkor korábban, mert tudhatták hogy sokan lesznek, hisz egy központi városról van szó ahova mennek a helyiek és a környékbeliek is.

Mi kis falu vagyunk kevés gyerekkel, még kevesebb olyan szülővel aki ilyen helyre viszi a gyereket.Remélem itt ari miki lesz.

2011. dec. 6. 07:02
 3/4 anonim válasza:
Nálunk a faluban minden évben van mikulás-előadás és miután előadták a gyerekek megjön a Mikulás, a gyerekek sorba állnak,énekelnek neki aztán egy egész csomagot kapnak (minden gyerek egyet-egyet)
2011. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De jó nektek.

Amúgy én is ilyenre emlékszem a gyerek koromból.Ez nagyon kiakasztott most, hát jövőre 2x meggondolom hogy viszem-e, vagy ha igen akkor hova.

2011. dec. 31. 05:35




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!