Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mikulásra játékok kisebbeknek....

Mikulásra játékok kisebbeknek. Tudtok?

Figyelt kérdés
Kisebb gyerekeknek (úgy 2-8 éveseknek) való játékot keresnék mikulásra.csokievő-versenyre gondoltam, de úgy döntöttem picik ehhez,meg hát nemigen tudunk olyan csokit amit minden kisgyerek megeszik. szóval tudtok ilyesmiket? Előre is kösz az infókat!

2012. aug. 26. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem konkrét válasz, de Mikulásra? Augusztusban?
2012. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 moncsi_csi válasza:
100%
mikulássapka-kereső,mikulási-szájmon mondja,kérdmeg az egyik családtagodat,hogy öltözzön be mikulásak..
2012. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csokievő helyett lehet túró rudi evő,azt minden gyerek szereti.

Lehet tejivó verseny, hisz a Mikulás szereti a tejet-állítólag.

Szánhúzó verseny-valami súllyal megpakolt szánkót kell elhúzni,vagy egymást kell elhúzni a szánon.

Mesemondó verseny.

2012. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Az még messze van.
2012. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Most hogy mondod én is kifogom a karácsonyi pontyot.
2012. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Nyárapó jön :D
2012. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Wampa, nagyon megnevettettél, köszi :D


Egyébként kérdező, ha már csoki, szerintem a kinder szeletet minden gyerek imádja :)

2012. aug. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ. szerintem a kinder tejszelet nagyon jó meg a versmondó mesemondó versen se rossz! egyébként meg tavaly előtt ilyenkor kezdtünk készülni és fergeteges buli volt, de tavaly egy hónappal mikulás előtt kezdtünk el készülődni és se a tánc se a versenyek se semmi nem úgy sikerült ahogy akartuk!így tanultunk az esetből és idén is hamar kezdjük egyébként meg ha hülyeségnek tartod a kérdést minek válaszolsz rá???hah?? Amúgy ez tényleg gyökérség!
2012. aug. 28. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!