Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Milyen ajándékot tudtok...

Milyen ajándékot tudtok javasolni egy 17 éves fiúnak mikulásra 2000 Ft. értékben?

Figyelt kérdés
Az osztályban kihúztuk, hogy kinek készítünk mikulásra ajándékot, és én egy fiút húztam. Fogalmam sincs, mit adhatnék neki, mert annyira nem ismerem, és 2000 Ft értékben nehéz szép ajándékot találni. Van valami ötletetek? Kérlek segítsetek!

2012. nov. 29. 19:40
 1/7 anonim válasza:
koton
2012. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csoki,bögre,nyaklánc,vagy ha mondjuk szereti a focit akkor a kedvenc csapata sálját/bögréjét.
2012. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én pl. nagyon örülnék egy kisebb ajándéknak is mint valami porcelán dolug valami halálfej alakú, vagy attól függ milyen a srác ízlése.
2012. nov. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenek már középiskolában is vannak? Azt fel se tételezem, hogy 17 évesen még általánosba jár. :)
2012. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk is volt ilyen gimiben :) csak mi karácsonyra húztuk ki egymást. ezt a mikulást nem is értem amúgy, ilyen nagy ünnep? de ha már mikulás, én valami finom bonbont, vagy extra jó minőségű csokit vennék, esetleg sütnék valami finomat. 19L
2012. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért egy halom jó minőségű édességet vehetsz.

Ezzel nem lehet nagyon mellélőni. ;)

2012. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikulás csomag: tele édességgel. NEm karácsony lesz nem?
2012. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!