Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit vegyek a barátnőmnek...

Tena2000 kérdése:

Mit vegyek a barátnőmnek mikulásra? Aki 12 éves?

Figyelt kérdés
KÖSZ

2012. nov. 30. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Édesség, egy szép illatos gyertya, vagy egy mikulásos bögre, esetleg valamilyen mikulásos témájú dísz.
2012. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem Mikulásra nem szükséges nagy ajándékot venni senkinek sem. Támogatom az első hozzászóló ötleteit, szerintem bármelyik akár magában, akár kombinálva is megfelelő lenne.

Ha most nagy ajándékot veszel neki, hogyan fogod überelni Karácsonykor?

2012. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha fiú vagy nyakláncot, karkötőt, fülbevalót

Ha lány akkor is egy karkötőt, valami szép tollat ilyesmit...

2012. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz
2012. dec. 2. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Emberek!12 évesnek max. néhányszáz forint zsebpénze van, az is anyu-apu pénzéből. Tehát ezrekről beszélni felesleges a te esetedben, kedves kérdező. Én olyan dolgot adnék, amit magam csináltam. Ebben a korban különösen meg kell érteni, hogy nem az ajándékról szól a dolog(persze amúgy sem arról szól), hanem a jelképességről. Ugyanígy erről szól azoknál, akik nem dúsgazdagok -vagy egyáltalán nincs, nem jut ajándékra-, vagy csak egyszerűen feleslegesnek tartják az egész karácsonyi licitáljuk túl egymást c. ajándékvásárlási hisztériát.


Szóval: jelképesen...

2014. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!