Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Milyen ajándékot adhatnék? (:

Milyen ajándékot adhatnék? (:

Figyelt kérdés
Szóval bekerültem egy közösségbe,ahol van Mikulásnapi húzás. És kihúztam egy 22 éves lányt. Fogalmam sincs mit adhatnék neki. Szereti az ilyen nőies, kifinomultabb dolgokat, és a különleges sütiket, csokikat. Valami kreatívat szeretnék adni. Szóval a bögrét ne írjátok :) Mert az olyan "nesze, jobbat nem tudtam kitalálni" hangulatú.

2012. dec. 2. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Süss mézeskalácsot. Sühetsz figurákat is, amiket kidekorálsz [link] és mondjuk ezeket beletehetnéd egy szép fém kekszes dobozba.

Ha ügyes vagy, akkor süss ilyet mézeskalács tésztából és tegyél bele gyertyákat. [link]

[link]

2012. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt akartam másodiknak belinkelni [link]
2012. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A csoki alap. A bögre pedig nem is olyan :S

én imádom a bögréket és mindig örültem mikor kaptam, mert nagyon jó hangulatot ad a forrócsokizásnak télen. :)

[link]

[link]

de ha neked ez nem tetszik akkor a mézeskalács díszítve is nagyon aranyos.

De persze attól is függ, hogy milyen az illető lány, mert ha ilyen sznob típus, akkor ne várd el hogy örüljön neki...

Akkor esetleg fülbevaló, karkötő

[link]

[link]

2012. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!