Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit vegyek mikulásra az...

Mit vegyek mikulásra az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom, hogy mit szeret. , nem is ismerem annyira mivel 2 éve jött az osztályba. Pénteken lesz a mikulásbuli és 1000ft értékben kell venni ajándékot. Gondoltam valami bögrébe és csokiba. Gyümölcsöt is vegyek, vagy azt hagyjam? Gondolom Kindertojást már nem teszek bele. :D A fő probléma, hogy verset kell írni, és nem találok rímeket ( Ebben is tudnátok segíteni? Néhány sor lenne) :/ Egyébként egy 12-13 éves fiúról lenne szó. 13/F

2012. dec. 4. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó ötlet szerintem, amiket írtál... Aranyos, karácsonyi mintás bögre, benne egy Mikulás-csoki és egy mandarin?

Kedves ........(ide az illető neve), figyelj most rám,

Verset írok neked december 6-án.

Boldog Mikulást így kívánok Neked,

A bögrét használd, a csokit jól megegyed!

Tudom, nem túl szellemes meg nem olyan jó, de talán a rímpárokból el tudsz indulni...

2012. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
te jó ég már mindenhol versel kell odaadni?
2012. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekünk nem kellet verset irni
2012. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!