Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Fiúk, ti örülnétek egy ilyesmi...

Fiúk, ti örülnétek egy ilyesmi ajándéknak?

Figyelt kérdés

Hétvégén Prgába voltam,és vettem egy pólót a pasimnak(másfél hete járunk csak) a köv. flirattal:

My girlfriend was in Prague,and the only thing she bought me is this lousy T-shirt.(magyarul:A barátnőm Prágában volt,és az egyetlen dolog amit vett nekem ez a sz*r póló)


Szerintetek hülye ötlet lenne odaadni neki holnap,Mikulás ajándékozás napján?


2012. dec. 5. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó póló lehet,én örülnék neki :)
2012. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én ugyan lány vagyok, de gondolkodás nélkül és hatalmas nagy vigyor kíséretében adnám oda neki :D Tuti jó ötlet!!!!!
2012. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
végül majd csak hétfőn adom oda neki,szóval várom a további véleményeket is,hogy jó ötlet-e vagy sem :)
2012. dec. 6. 17:38
 4/6 anonim válasza:
szerintem is nagyon jó ötlet!!!:)
2012. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hallod ez nagyon király :D
2012. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Márhofer Dániel ***** válasza:
SZERINTEM ÉN NEM ÖRÜLNÉK NEKI ÉN FIU VAGYOK ÉS ÉN JOL TUDOM SZERINTEM VEGYÉL NEKI EGY TELEFONT VAGY EGY GÉPET VAGY VALAMI KÖTYÜT HA CSAK NEM AKAROD HOGY IJEN KÉPET VÁGJON: :,(
2013. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!