Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit vegyek Mikulásra?

Mit vegyek Mikulásra?

Figyelt kérdés

Felnövőben vannak a családban a gyerekek és arra gondoltam, hogy idén már nem csokit veszek nekik (mert mivel nagy a család mindenhonnan úgyis csokit kapnak-és gyakran Húsvétig kitart) szóval, hogy valami mást kellene adni. Igen, de mit? 12-16 F/L

Kérem akinek van valami jó ötlete írja meg!



2013. nov. 28. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Állíts össze csomagot, csoki helyett legyen benne aszalt gyümölcs, mandarin, mogyoró.

Adhatsz illatszercsomagot - kézműves szappan, esetleg tusfürdő, habfürdő, fürdőgolyó, gyertya.

Klasszikus ajándék a könyv, bár a mai fiatalok már nem szeretnek olvasni.

Vehetsz sálat, kesztyűt, sapkát, zoknit.

De azért én tennék mellé csokimikit is.

2013. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg milyen számítógépes játékokat szeretnek! Az is teljesen jó ajándék, ha veszel neki egy jó játékot. Vagy lehet egy olcsóbb fényképezőgépet, Ha épp tetszik neki egy sapka vagy egy sál, vedd meg. Ha szeretnek, lehet teakészletet nekik venni, vagy párnát, ha épp tönkrement vagy nincs nekik akkor télre egy meleg takarót. :)
2013. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hímes tojást. Az jó lesz húsvétra is.
2013. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ha ennyi idős lány lennék,akkor körömlakk,szempillaspirál,szép sál,szép fehérnemű,óra,karkötő,nyaklánc,kesztyű ,sapi...ilyesmik jöhetnének szóba.

Ennyi idős fiúként szerintem könyv,számítógépes játék,esetleg illatszercsomag,hogy érezze,hogy ő már nagy..:)márkásabb sapi,sál,aszalt gyümik,hobbijához kiegészítők,telefonra tok ha van telefon.

Vagy ha olyan kapcsolatban vagytok,amit én nagyon szeretnék anyukámmal,az:közös mozi,közös jégkorizás,utána közös kaja...Ha ezeket megkaphatnám nem is kérnék mást,de nyilván ő még kamaszodnak:)..

Szép ünnepeket ,jó készülődést nektek.

2013. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!