Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Gyufásdobozokból készítek...

Gyufásdobozokból készítek adventi kalendáriumot. Van ötletetek, milyen apróságokat tegyek bele?

Figyelt kérdés
Nem kisgyereknek készítem, és ráadásul fiúnak, úgyhogy apró csat nem nagyon jöhet szóba. :D Ráadásul ilyen mini méretben még csokit is alig találok :/
2014. nov. 13. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehetsz bele drazsét, a Dm-ben (lehet, hogy máshol is) van olyan cukorka, amit egyenként csomagoltak, tehetsz apró cédulát, amin jókívánság van, vagy ígéret egy fagyira, vagy csak egy apró rajzocska.
2014. nov. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én puzzle-darabokat teszek bele. Az egész családnak érdekes (nálunk), de nem tudom, egy fiúnak ez tetszene-e...
2014. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bonbon is szóba jöhet, vagy ajánlom a Celebrationt, abban mini Twix, Mars, Milky Way és Snickers van, olyanokat is tehetsz bele. Kulcstartó is beleférhet.
2014. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Márciuska ***** válasza:

Mogyoró, mandula, aszalt gyümölcs is mehet, nagyobb helyeken lehet kapni fahéjba, kókuszba, vagy kakaóporba forgatott mandulát is. Ha valami értékeset is akarsz bele, és a fiú hord valami ékszert, akkor lehet pl. medál, gyűrű, karkötő vagy fülbevaló. Esetleg apró használati tárgyak? Mondjuk radír, hegyező, kulcstartó, mobilfityegő, hűtőmágnes, kitűző, nyakkendőtű, ilyesmi...

(A puzzle annyira tetszik!!! Szuper ötlet!!!)

2014. nov. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lego kulcstartó, 1-1 sudoku vagy egyéb keresztrejtvény, esetleg pár kockás képregény.
2014. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kristof Ratoczi válasza:
44%
Neger dildot
2014. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!