Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Adventi kaliba (wc papír...

Adventi kaliba (wc papír guriga nagyságúak) kislánynak mit tehetnék, ha nem ehet csokit és gumicukrot? Valami édességre gondoltam, de nem tudom mi lehetne és apró játékokat tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 09:05
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Ha egy kérdésre nem tudom a választ, nem írogatok, válaszolgatok, mert azzal nem segítek. Hát még ha magát a kérdést sem értem! Nekem így logikus...de ezek szerint másoknak nem...
2014. nov. 19. 08:43
 22/32 anonim ***** válasza:
Igen, így lenne logikus DE sokan leírtuk, hogy nem tudjuk mi az a KALI!!!!! Érdekes, hogy egy olyan kérdésre sem válaszoltál, csak most kezdesz el felháborodni. Miért nem azon háborogsz, hogy kiírtál egy kérdést, amit nem értett senki? Nem tűnt fel, hogy majd egy napig senki nem tudott válaszolni??
2014. nov. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
50%
22-es: tudod, itt mindenki hülye, csak a kérdező a helikopter... :D
2014. nov. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
49%
Jézusom, tényleg az a bajotok, hogy kicsit meg kellett erőltetni az agyatokat míg rájöttök egy szóra?? Jó régen gondolkodhattatok...
2014. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
49%

Valóban a kali nem tiszta mindenkinek.


Ha nem ehet csokit, gumicukrot...

Azért az megkönnyíti a dolgot, hogy wc guriga nagyságú a hely,ahova be kell férnie a dolognak. :)


Talán:

hajgumik

hajcsatok

bizsu gyűrűk

apró szobrok (ha a lovakat szereti, apró díszló)

bizsu karkötő

mini toll/ceruza

érdekes radír

kulcstartó

telefontartó(persze, ha hajlítható a telefontartó/tasak:D)

bizsu nyaklánc

földimogyoró, mogyoró (de inkább talán földimogyoró)

datolya, mandula

keresztszemes könyvjelző


Aszalt dolgok is lehetnének, de...abból túl sok van és

egybe meg nem tudod begyömöszölni.

Édességet nem tudok...mondanék cukorkát (keményet),de gondolom azt se eheti és a túró rudit sem. :S



Keresztszemes könyvjelző pl. :

[link]

2014. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
49%

Előző válaszoló vagyok...azért bátorkodtam a bizsu nyakláncot, karkötőz írni, mert nálunk több helyen vannak ilyen állványok és rajta a felirat: egy darab 299 ft.

És van sál, nyaklánc, karkötő, hajráfot és övet is láttam már.

2014. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Vannak, akik értették egyből, vannak, akik nem. Ne rágódjunk ezen már napokig. Sajnálom, hogy így írtam ki, és bocs, hogy nem volt érthető. De azt akkor sem értem, miért kell ennyit szívózni, mondtam, hogy ha nem érted, akkor lapozz és keress más kérdést, amire tudod a választ. Első nap egyből valaki odaírta, hogy kalendárium, ne mondjátok, hogy 1 napig nem is tudtátok. Azt írtátok, mondjam meg mi az és hátha akkor tudtok rá válaszolni. Megírtam és feltettem a kérdést, hogy most akkor már tudtok válaszolni, de akik szívóztak, egy sem válaszolt. Akkor milyen jogon írjátok, hogy én meg nem reagálok a ti hozzászólásotokra...ami nem igaz, mert írtam "...a többire nem reagálok..." Fejezzük be. Írjon, aki tud válaszolni és annak köszönöm, az utolsónak is.
2014. nov. 20. 09:11
 28/32 A kérdező kommentje:
13 kis gurigába már sikerült tennem ajándékot. Egy mikulásos zoknit sikerült belegyömöszölni, kettő mikulásos nápolyit, mert azt ehet, egy kis fülbevalót, egy hajgumit, egy kiskörömlakkot, egy kis szájfényt, pici cukorkát és gyűrűt, vettem egy kis állatformás habfürdőt a DM-ben, egy nyalókát, azt is ehet, kis tetkót és matricákat. Viszont sikerült készítenem egy kis átlátszó fóliacsomagot, amibe mazsolát és mandulát tettem. Egy nagy csatot. Eszembe jutott még a Dörmi kismackó, de az sajnos nem fért bele és a túró rudi is jó ötlet, csak megromlik, pedig ehetne azt is. Ma még veszek filcet és radírt, amit mondtál utolsó, lehet hűtőmágnest, illetve pez adagolót gondoltam. Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 20. 09:20
 29/32 A kérdező kommentje:
Igen nálunk is vannak, pont ezt a kis bizsu 299 Ft-os fülbevalót meg kisgyűrűt vettem neki!
2014. nov. 20. 09:22
 30/32 anonim ***** válasza:

:)


És nagyon is jó az a 300 ft-os dolog.

Igaz,nálunk az van kiírva,hogy akciós, mert különben valami 699-be kerülne vagy mennyibe. :D Lehet,hogy csak reklámfogás?

Nem egy helyen láttam,hogy le van értékelve.


A dobókocekos karkötőket gyűjtöm. :) Van már belőle öt darab. :D

2014. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!