Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » SOS mit tegyek a mikuláscsomag...

SOS mit tegyek a mikuláscsomagba? Pénteken kell átadni az iskolai ünnepségen 1500 Ft-m van rá

Figyelt kérdés

a csokikat és ilyesmiket légyszi márka szerint írjátok pl.:boci csoki,boci mikulás stb.


a válaszokat előre is köszönöm



2014. dec. 3. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Boci csoki, Boci mikulás :D


Most komolyan.. Milyen csokikat szeret, akinek adod?

Amúgy a Tibi is nagyon finom, illetve a Hauswirth mikulások. Sport szelet, Mars, Twix, stb csokik, amit szeret

2014. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mandarin, mogyoró, csokoládé (pld: Tibi), és bár ez nem szokás, de ajánlom az apró kis télies (kedvencem a rénszarvasos) plüssöket, nagyon aranyosak, szerintem mindenki örül az ilyen kis apróságoknak. :-)

Ha szereti a kézműves mütyűröket, akkor ajánlom a te általad elkészített holmikat (pld: ha szeret főzni, akkor csinálhatsz egy "mikulás sapkás kanálkát" -manapság nagyon könnyű piros textilből összeszabni pár centis darabokat, főleg ha van szülői/baráti segítség. vagy ha nem igazán ismered, akkor egy össze vart hóemberrel nem lőhetsz annyira félre.

Én tavaly egy nagy Barcelona foci rajongót húztam, -nálunk is 1500.- volt akkor a keret, most már 2000.- én egy mikulás bögrében (amire én írtam rá a nevét ablakfestékkel, majd pingáltam rá a Barcelona logóját) ami tele volt különféle szaloncukorral és nyalókával.

Ha nincs ötleted, az interneten is böngészhetsz, rengeteg ehhez hasonló oldal van. Link: [link]

Remélem tudtam segíteni, megy a zöld kéz? :-)

2014. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! :D
2014. dec. 4. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!