Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Készítenél-e ilyen vagy...

Készítenél-e ilyen vagy hasonló képet?

Figyelt kérdés
Mikulás jelmezbe horroros képet,pl egy fűrésszel a kezembe,kecsapot ide-oda öntve. hozzá tenném rendezvényen is leszek mikulásként ,ha meglátják ezt a képet a neten akkor felháborodnának,lenéznének,jah és nem utolsó sorban nő vagyok!

2014. dec. 3. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem igen hülye ötlet
2014. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, idétlen ötlet. A mikulás nem erről szól..Miért kell a télapót is ilyen idétlenül ábrázolni?? Ha ilyen képet látnék, én azért megkérdezném az illetőtől, hogy nála elmentek otthonról? Az agyában valami daganat képződik vagy mi az oka, hogy ekkora marhaságot művel??

(pedig én értem a tréfát, sőt halloweenkor voltam zombi utcabálon is. Minden évben van külföldön)

2014. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már másképp gondolom én is,és nem a válaszok miatt,azért köszönöm! De az megfordult a fejembe ha más kategóriába kérdeztem volna lehet más válaszok érkeztek volna! akkor változott volna a véleményem,gondolatom!
2014. dec. 3. 22:11
 4/4 anonim válasza:
Nem!
2014. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!