Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Miért Joulupukki az igazi...

Miért Joulupukki az igazi Mikulás? Úgy döntött, higy ezzel foglalkozik vagy ezt a címet örökölte? Pontosan ki ő?

Figyelt kérdés

2015. nov. 28. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem J.....ki az igazi Mikulas. Hanem Miklós püspők, aki úgy segített a szegény családon, hogy az ablakon át dobta be a pénzt. Innen ered ez az ablakos dolog.
2015. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Ez a puki pont annyira nem mikulás, mint amennyire nem az az USA-bele idióta Sánta Kalauz, meg az orosz Gyed Maróz.

Ez a puki olyan mint a Valentin nap, meg Helloween. Üzleti vállalkozás alacsony értelmi képességekkel rendelkező embereknek.

2015. nov. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy honnan ered, de milyen "jogon" hívják őt az igazi Mikulásnak? Mit tett érte? Bement egy hivatalba hogy szoljatok a világnak, a sok beöltözött ember közül én vagyok az igazi?
2015. nov. 29. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
15%

Most akkor meg akarsz tudni valamit, vagy csak brummogsz? Akkor a kérdés szabálytalan.

Nem is lehet rá válaszolni, mert mindenkinek emberi szabadságjoga, hogy azt gondoljon amit akar, s mondani is szinte bármit mondhat.

2015. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez valami finn név, és azért tartják jobbnak a többinél, mert finn-magyar barátság, meg lappföldi a rénszarvas is, stb.

Meg elég röhejes a neve is, mindha fogyiznánk, nem?


Nekem akkor is MIKULÁS, nem érdekeslnek a reklámok.

2015. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 10 deka farhát ***** válasza:
72%

Joulupukki egy skandináv mondabeli hős, akinek a szokásai, lakhelye és kinézete az évszázadok során összemosódott Szent Miklóssal, Santa Clausszal és a Télapóval.


Egyébként meg valóban csak egy üzleti vállalkozás, ami egyébként úgy tűnik, bejött :)

2015. dec. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
32%
Ő az igazi Mikulás bárki bármit mond!!!! Találkoztam vele a kocsmában. Szakálla volt és gyerekekkel barátkozott.
2017. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!