Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Hol lehet névnapos káttyanaptá...

Hol lehet névnapos káttyanaptárt venni?

Figyelt kérdés

Erre a kb bankkártya méretű dologra gondolok, aminek egyik oldala valami kép, a másik meg a naptár, névnapokkal. Nagymamám minden vágya, mert mindig is ilyet használt. Viszont az a bolt már nincs, ahol ő vette régebben, én meg hiába nézem meg az összes papírboltot és sarki kisboltot, sehol nem találok.

Tavaly nyomtattam neki, pont ugyanilyet, másik oldalára virág mintás kartont tettem, hogy stabil és szép is legyen, nem tetszett neki, mert nem pont olyan, mint amit venni szokott. Szóval a kérdés, hogy valaki látott e már valahol ilyet 2024-es verzióban, lehetőleg Budapesten.



dec. 16. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Wow köszi, pont 50 forintos cuccot akartam rendelni 2000 forintos szállítási költséggel.

Tehát, személyesen hol lehet venni ilyet?

dec. 16. 19:00
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Én papírboltban próbálnám, esetleg Office Depot-ban.

Van a Google keresésben egy rakás papírból, nyilván nézz egy hozzád közelit, vagy írd a be a várost a keresésbe...

dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de pont azért írtam hogy voltam papírboltban mert voltam papírboltban. Igen, Office Depotban is voltam. Néztem nyilván a netes kereséseket, a világ végére nem tudok elutazni egy ilyen tételért. Van amire ha ramegyek, akkor nem is elérhető a termék. Megrendelni szintén nem fogom, 50-100 Ft egy ilyen, a szállítás meg 1000-2000. Örülnék ha találnék ilyet, de 2000et akkor adnék érte ha aranybevonatos swarowski kövekkel.

A kérdés arra vonatkozik, ha valaki konkrétan tud olyan helyet Budapesten, ahol fixen lehet ilyet kapni. Köszi.

dec. 16. 21:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!