Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » CSak egy doboz bonbon nem...

CSak egy doboz bonbon nem ciki névnapra?

Figyelt kérdés
Barátnőm meghívott, hogy ünnepeljem vele a névnapját. Ez pénteken lesz, ugye ma szerda van. Fogalmam sincs, hogy így hirtelenjében mit vegyek neki. :/ Egy doboz bon bonnal beállítani ciki? Vagy mit adjak? Tudom, hogy a gyertyákat szereti, vegyek neki inkább azt?
2011. nov. 23. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó ajándéka bon-bon is,és nem ciki..De ha gondolod akkor a bon-bon mellé vehetsz még egy szép gyertyát is..Szépen becsomagolva tökéletes ajándék lesz
2011. nov. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

jó lesz a bonbon nem ciki az



ha egy Ferrari tetejére ragasztva adod:D

2011. nov. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Névnapra én is ennyit szoktam adni, vagy pl. egy tábla jóféle csokoládét. Születésnapra, karácsonyra megy a több, érdekesebb, töprengés utáni ajándék. :)
2011. nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam. :)


Végül vettem neki egy mécsestartót, kicsit karácsonyi mert gömb van rajta dísznek, dehát semmi normálisat és nem karácsonyit nem találtam. MEg egy tábla Lindt csokit, azt tudom, hogy úgyis szereti.


Köszönöm, hogy segítettetek!

2011. nov. 23. 12:52
 5/8 A kérdező kommentje:

2.

Ferrarira nincs szüksége, amerikai autója van :) Meg egy sportkocsija, aminek sajna nem tudom a márkáját, szóval nem nem örülnek a Ferrarinak, de azért köszi a tippet :D

2011. nov. 23. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
hát ha épp fogyózik akkor az! adj neki egy béna plüss játékot azt a lányok mindig imádják..
2011. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utálja a plüssöket :D Meg nem fogyózik, babát vár, most van az utolsó hónapban. A csokit meg midig eszi, nincsenek fenntartásai, hogy "most nem". Amúgy jó alakja van, szóval a csoki nem volt rossz választás. Csak kevésnek éreztem, de igaz, csak névnap.
2011. nov. 25. 08:08
 8/8 anonim ***** válasza:
hát hogy 1 doboz az ciki de hogy bonbon az már egyenesen pofátlanság!
2011. dec. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!