Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Szerintetek szép név az Erzsébet?

Szerintetek szép név az Erzsébet?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és ez a nevem.
2011. dec. 4. 21:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Akik rondának vagy potrohos öregasszonyosnak vélik az Erzsébet nevet, azok

1. bizonyára még sosem olvastak egyetlen irodalmi művet sem, és történelemből is vagy megbuktak, vagy el sem jutottak az ált. isk. 6. osztályáig.

2. nekik jobban tetszik valószínűleg a Dzsenifer vagy a Szamanta és a hasonló, szappanoperákból magyarított nevek, különösen a khmmmm... bizonyos vezetéknevekkel együtt.

Nekik gratulálok az ...khm... "izlésük"-höz, te pedig, kedves kérdező, szeresd a nevedet, mert gyönyörű, szép név.

2011. dec. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem tetszik. Egyrészt tényleg nagyon régies, manapság már egyáltalán nincs divatban, így egy fiatal lány neveként furcsán hangzik. Másrészt nekem a hangzása sem tetszik egyáltalán: r meg zs betű egymás mellett nagyon kemény, cseppet sem nőies. Remélem, nem baj, hogy leírtam a véleményemet. Kívánom, hogy neked tetsszen azért, ez a legfontosabb! ;)
2011. dec. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Kedves utolso, szerinted szebb a "Dzsesszika" es tarsai - hahahahaha. Gratulalok.

Az Erzsebet szep nev. Emlekeim szerint csak intelligens nok neve volt, eppen ezert tiszteletre melto, es hat "nomen est omen".

2011. dec. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
53%

mi köze van az iskolának ahhoz hogy nekem nem tetszik az Erzsébet név?

A tökfőzeléket is meg kellet volna szerettetniük a tanároknak velem vagy mi?

2011. dec. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
71%

Kedves általánosítók!

Azért, mert nagyon nem tetszik nekem az Erzsébet név, nem azt jelenti, hogy a Dzsenifer és társait favorizálom. Sőt!

2011. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is jobban tetszik az angol változata, az Elisabeth. :)
2011. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 alf válasza:
manapság különlegesnek számít a sok Fanny, Zsaklin, Ivett, stb között.
2011. dec. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 alf válasza:
100%

Természetesen sokaknak jobban tetszik a külföldi változat, mert az trendibb, többet hallani a TV-ben.


Nem véletlenül örvendett népszerűségnek értelmiségi körökben a Vinetou, Tarzan, Romárió, stb, ezek sikeres embereket takarnak.

2011. dec. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem csak a lágyabb csengése miatt tetszik jobban az Elisabeth. :) Az Erzsébet komolyabb, úgymond súlyosabb név. :P Ettől függetlenül még szép. :)


Én a 12:07 vó'tam. :D

2011. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!