Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Szerintetek mi lenne a megfelelő?

Szerintetek mi lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátom 20 éves és katona.Most lesz a névnapja és fogalmam sincs mit adjak neki...Arra gondoltam, hogy jól jönne neki egy ilyen bicska vagy zsebkés vagy ilyesmi.A probléma csak az, hogy fogalmam sincs milyen lenne a megfelelő...Olyan kéne aminek hasznát veszi katonaként tehát gondoltam rá, hogy multifunkciós.Azt se tudom, hogy mi a különbség a taktikai és "sima kések" között?

Kérem ha tudtok segítsetek nekem, hogy milyen lenne a megfelelő.4.000 ft-t szeretnék rászánni.

Néztem egy párat a neten:


[link]


[link]


[link]



Köszönöm előre is :)


2012. febr. 28. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

egy késnek egyetlen mércéje van a minösége.

ezek ennyi pénzért valami gagyi kínai piacon árult dolgok.


inkább vegyél egy funkciós de szuper minöségü bicskát, mint ezer funkcióst semmire sem tudom használni készletet.

pl ezek márkásak, és szerintem egy egyszerünek is örülne.

[link]


még annyit hogy ha babonás vagy netedd, mert azt mondják kések, ollok ajándékozása elvágja a barátságot.


nekün anyósom ajándékozott pár éve egy szuper késkészletet de azóta is jó a akpacsolat.

2012. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mikor katona voltam biztos nem örültem volna ilyen ajándéknak!Ez olyan minha a nőgyógyásznak művaginát adnál!
2012. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!