Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » MIT vegyek apam nevnapjara?

MIT vegyek apam nevnapjara?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha édesszájú, pl a Magdi cukrászdában süteményt. Vagy étcsokit, ha annyira mégsem szereti az édeset... Ha iszik, talán Cinzano pezsgőt. Borotválkozó csomagot talán... Férfinak nagyon nehéz megfelelő apróságot találni...
2012. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Névnapra talán inkább ehető, iható dolgokat vennék (nőnek inkább virágot)
2012. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ahogy az előttemszóló is irta sztem a férfiak a hasukat jobban szeretik. vegyél neki valéami piát, esetleg süss neki egy tortát.

én egyszer adtam apumnak egy üveg bort amiről leáztattam a cimkét és csináltattam rá egy saját cimkét amin a fotóm volt és ráirva h Boldog szülinapot. Nagy sikere volt.

2012. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom szépen a kommenteket apám nagyon édesszáju de nem iszik néha néha egy kortyot de semmi tobbett szoval egy nagy táskába veszek neki mindenfélét szerintem :) annak biztos orulni fog majd:D lehet hogy sutok neki sutit is
2012. márc. 7. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!