Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit kérjek névnapomra?

Mit kérjek névnapomra?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és Március 9.én van a névnapom.Aputól kéne ajándék(elváltak anyáék) úgy valami 5000 ft.-ig.nem vagyunk egy gazdag család de szeretnék valami igazán jó ajándékot.
2012. márc. 1. 18:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
59%
Hát nem tudod, mit szeretnél? akkor mi honnan tudjuk?
2012. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
46%
hát ha egy ezrest hozzáadtok még egy dvd lejátszo kijön
2012. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
46%
Orion dvd 3000 , 6789 Ft
2012. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Hát először is "bontsd területekre", hogy nem lenne-e valamire szükséged, pl iskolához (egy szótár, új tolltartó, valamilyen mappa); a hobbidhoz; otthonra, a szobádba (függöny, pléd az ágyra, falióra, íróasztalodra valamilyen tartó).


Ezek után jöhet a "meglepi-tárgy". Kérhetsz DVD-t, vagy egyéb bármi mást, de azt ajánlom, hogy egy délután, amit apukáddal eltöltesz, az felbecsülhetetlen (hm. Master Card reklám :D). Tehát menjetek el együtt moziba pl, ha az utazási költséget nem nézzük, ez simán kijön 5000 forintból, max. az üdítőt megveszitek egy olcsó kisboltban, és azt viszitek magatokkal.

Remélem sikerül döntened. :)

De ha nem tudsz mit kérni, inkább ne mondj semmit, hagyd, hogy a meglepetés, tényleg meglepetés legyen. :)

2012. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Amire szükséged van! Ilyen hülye kérdést miért kell feltenni? Honnan tudhatnánk, hogy neked mi az igazán jó ajándék??
2012. márc. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
46%
egyáltalán: miért kell kérni?
2012. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Bírom az ilyen kérdéseket, hogy mit kérjen születésnapjára, névnapjára...

Ha nem jut eszedbe semmi, akkor valószínűleg jelenleg nincs is szükséged semmire. Szóval akkor minek? Csak, hogy pénzt költsön apukád, mikor amúgy te magad is írod, hogy nem vagytok nagyon gazdagok?


A helyedben vagy azt mondanám (ha már), hogy adjon pénzt (később arra költheted, ami majd kell), vagy kérném, hogy halasszuk el az ajándékozást akkorra, mikor majd kelleni fog valami.

Esetleg, ha nyáron mennél valamilyen táborba vagy nyaralni valahova, akkor kérj pénzt/hozzájárulást ahhoz.

2012. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Névnapra egy csokor virágot és egy bonbont szoktam kapni...
2012. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha nekem az apukám elvált volna az anyukámtól, és a te helyedben lennék, akkor azt kérném a névnapomra, hogy az apummal kettesben tölthessem azt el. Senki más ne legyen ott, csak mi ketten, hogy azt érzehessem, hogy ma csakis neki vagyok fontos!


Elmennénk egy délutáni moziba vagy bábszínházba vagy matinéra, múzeumba vagy állatkertbe, utána egy cukrászdába és beszélgetnénk sokat!


Szerintem semmiféle pénz vagy tárgy nem pótolhatja az apai szeretet.

2012. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sziveske válasza:
11%
elmentek valahova vagy egy táblacsokit
2012. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!