Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit gondoltok, névnapjára jó...

Mit gondoltok, névnapjára jó lesz ez a borospohár tartó?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kapott tőlem (22 éves fiú) egy bort, tartóval, amire decoupage-zsal szőlőleveleket tettem. Most azt gondoltam, hogy kap egy bortartót, sőt lehet bele gravírozni is. Szerintetek jó ötlet? Előre is köszönöm!

[link]


2012. júl. 1. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, hogy én személy szerint ezeket az ajándékokat rühellem a bor kivételével, mert egyáltalán nem hasznosak. Jól mutat a boltban a polcon, de otthon már csak porfogó és soha az életben nem fogja használni.

Ha vendégek is jönnek hozzá, nem fog bort tenni a bortartóba, ráadásul akkor valószínűleg nem 2 pohárral kell számolni. Szóval ezek a tárgyak nem is hasznosak, polcra kitenni dísznek meg inkább porfogó, mint esztétikus.

2012. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor te mit adnál a helyemben, ha mindene megvan?
2012. júl. 1. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell feltétlenül tárgyakat adni egymásnak névnapra, vagy szülinapra. Süthetsz is neki valami finomságot, vagy elkészítheted a kedvenc ételét és áthívod magatokhoz egy vacsorára, vagy elmentek kirándulni, strandolni valami jó helyre, ahova nem szoktatok járni, vannak tök jó kalandparkok is felnőtteknek, annyi lehetőség van. Jó az idő is, ki kell mozdulni és nem letudni a névnapot egy ilyen haszontalan ajándékkal, mert ha szervezel neki egy egész napos jó programot kettesben, azt soha nem fogja elfelejteni.
2012. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az első ötletem nekem is ez volt, hogy elmegyünk valahová kettesben, de mivel még tanulok, és nem dolgozok ezért nem tudok sokat rászánni... :/
2012. júl. 1. 16:49
 5/5 anonim válasza:
vegyél valami szexi fehárneműt és ejts neki öltáncot
2012. júl. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!