Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit vegyek a 12 éves fiamnak?

Mit vegyek a 12 éves fiamnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit vegyek neki maximum 10-15ezerig.Már kérdeztem őt is de nem tudja. Szeret Bmx-ezni de mindene jó a Bmx-en, extrém rollerezik is de ahhoz sem kell neki semmi új.Menő fiú nem szeret nagyon legózni meg ilyeneket csinálni.

2012. aug. 24. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függetlenül vehetsz a Bmx-ére alkatrészt. Kellhet az még később!
2012. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az a baj,hogy fél éves a bicikli (újonnan vettük) és hát még sok baja nem lehet.
2012. aug. 24. 13:00
 3/6 anonim válasza:
Unokatestvérem is újonnan vett BMX-et, közel ezer euróért vette(osztrák). Még nem volt meg neki egy hónapja, de már vennie kellet bele valamit. A gyerekednek is bármikor bármi tönkremehet a bringáján, úgyhogy szerintem vehetsz nyugodtan neki hozzá valami kiegészítőt.
2012. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, hanem tudod, minek örülne a saját gyereked, akkor az lesz a legjobb, ha vásárlás helyett eltöltesz vele egy hétvégét. Pl mehetnétek együtt biciklitúrára.
2012. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valami közös program jó ötlet lenne. kalandpark, biciklitúra, vmi érdekes étterem...stb.
2012. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
bmx-re lehet venni új dolgokat pl : ülés mintás az pár ezer forint vagy ha annyira sok pénzést szeretnél felnit is lehet venni
2012. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!