Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Senki sem köszöntött fel...

Senki sem köszöntött fel szinrte névnapom alkalmából. Felvidítanátok?

Figyelt kérdés

Csak a szüleim, nagyim, keresztanya s az oszt

fönökünk (kérdezte hogy telt a hétvég s mondam hogy névnapom vilt s emiatt köszöntött). Csak legalább annyit mondtak volna hogy "boldog névnapot Niki". pedig a "legjobb barátom" kérdezte hogy honnan van az új tolltartóm erre mondtam hogy névnapomr kaptam ami máma van. mintha itt s volnék.



2012. szept. 10. 21:12
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Nekem is ma van:) Engem is alig köszöntött fel valaki(még a mamám sem hivott fel...) de nem veszen a szivemre!Te se tedd,a névnap annyira nem fontos,rengeteg országban nincs is!:) Majd ha szülinapunkon nem köszönt fel minket kb senki akkor kiakadhatunk!:)))

Addig is ne csüggedj!:)

Boldog Névnapot!:)

2012. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

Isten éltessen Titeket sokáig,

Fületek érjen legalább bokáig!


:)

2012. szept. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nagyon Boldogságos Névnapot!!!!!! :)

Az én névnapomat is anno elfelejtették :D Aztán másnap jöttek oda hozzám hogy jajj ne haragudj, annyira gáz annyira lelki ismeret furdalásunk van...:D:D

2012. szept. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

Hú, én azt kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb bánatod, hogy nem köszöntöttek fel a névnapodon!

És sokszor a sajátomat is elfelejtem :))

A legtöbb embernek csak akkor jut eszébe köszönteni valakit névnapján ha épp rápillant a naptárra vagy meghallja a rádióban hogy milyen névnap van éppen :)

Légy komoly...

2012. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 13. 06:34
 16/22 delusion válasza:

Hát mit mondjak. Nyilván nem aktuális már, de átérzem a helyzeted.


Az én nevemet az emberek háromnegyede azelőtt nem is hallotta, az ismerőseim nem tudnak a névnapomról sohasem, mivel nincs benne a naptárban és kb. sehol sem, a nagyon közeli barátok, ismerősök is eléggé hadilábon állnak vele, úgyhogy maximum pár rokonom (értsd szüleim, nagyszüleim, meg esetleg keresztszüleim) szokott felköszönteni. :D De nem érdekel igazából, szerintem nincs akkora jelentősége.. :)

2012. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Boldog névnapot!
2012. szept. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Boldog névnapoot.! ^-^
2012. szept. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Boldog újévet!
2012. szept. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

nálam idén pont fordítva volt :D szombatra esett a névnapom, de előtte nap pénteken egy osztálytársam mondta, hogy "boldog névnapot holnapra!" én meg csak néztem, hogy az holnap lesz?:D

azért boldog névnapot neked, így utólag is!

2012. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!