Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek névnapjára? 5 hónapja járunk. Csoki kilőve, mert fogyókúrázik. Virágot most vettem neki nőnapra. én 18 ő 16

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 13:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

ékszer.abból sosem elég nekik! ha van pénzed, akkor együtt elmentek aznap egy ékszerboltba és választ valamit, ha kb 2000 Ft-od van akkor bizsut vegyél. Nézd meg milyen ékszerei vannak mit szeret... Réz színű? Régies? Új? Csicsás? Pávatollas? Szives? Szilikon? Fültágító? Gyűrű? stb stb....

egyébként az örök sláger ajándékok: virág, édesség, ékszer, parfüm, plüss állat.

2013. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Illetve eszembe jutott, hogy van a TESCO-ban is, egy nagy mécses, akkora mint 1 pohár, és színváltós ha meggyújtja, és még illatos is. Ilyesmit is szeretnek a lányok. Ezenkívül bármi amit ő szeret.

Ja! Könyv.

2013. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
64%

jaj ne, szerintem illatos gyertyát meg a bögrét hanyagold, nagyon közhelyes és gagyi, kicsit sem személyes, olyat karácsonyra az kötelezően húzott osztálytársának vesz az ember :S

még a bizsu ékszer egész jó ötlet, pár száz forintért is szépeket lehet kapni, és annak tényleg mindig örül egy lány, persze ha hord ilyeneket.

Vagy bármit amit szeret, vagy amire említést tett hogy mostanában szüksége lenne (színes, színtelen körömlakk, mert épp elfogyott, idegennyelvű szótár, mert épp venni kell, körömreszelő, sőt vehetsz neki egészséges fogyókúráról szóló könyvet, csak tedd hozzá hogy egyébként nincs rá szüksége, mert így gyönyörű ;) )

2013. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az ékszert nem nagyon szereti. Az a baj. Gondoltam hogy veszek neki valami diétás csokit. Szerintetek butaság lenne?

2013. márc. 19. 14:14
 5/20 anonim válasza:
43%
Nem butaság, az is jóóóó! Én nem is tudtam hogy van olyan, lehet ő se, akkor meg külön örülni fog :)
2013. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

De nem gonosz dolog?

nem fogja célzásnak venni?

2013. márc. 19. 14:29
 7/20 anonim válasza:
64%

milyen célzásnak? DIÉTÁSAT veszel nem extra kalóriásat :D

De amikor átadod neki a csokit, esetleg tedd hozzá nagyon kedvesen hogy csak azért kapta, mert Te tudod hogy neki fontos a fogyókúrája,de azt is hogy mennyire szereti a csokit, és te szereted Őt fogyókúrával, meg anélkül is.És ezt viszont nyugodtan eheti :)

Ezen nem szabad megsértődnie,mert ez abszolút nem sértő és nem célzó, ha mégis megsértődik,akkor vele van baj hidd el...

2013. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, de egy csokinál lehetnél kreatívabb. Amúgy is, ha fogyózik, a csoki kilőve, akár diétás, akár nem. Ne okozz neki bűntudatot.

Az én ötleteim:

~ Egy általad díszített képkeret, benne egy fotóval rólatok.

~ Egy szép párna, amin ha alszik, rád gondol majd.

~ Valami szép, aranyos bögre (lehet, hogy közhelyes, de bögréből sosem elég), veszel neki is meg magadnak is egyet, és este önként vállalkozol, hogy csinálsz forró csokit, és összebújva a pokróc alatt, egy film közben elszürcsölgetitek...

2013. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ja igaz is, fogyózik. Akkor csinálj egy forró teát édesítővel, vagy mondjuk egy finom gyümölcsturmixot (pl eperből). Vagy ha mégis felhagyna erre a napra a diétájával, csináljátok ezt meg közösen: [link] Nincs is jobb a közös sütögetésnél. :)
2013. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
diétás szarokat ne! nem jó ízűek
2013. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!