Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit írhatnék / Milyen verset,...

Mit írhatnék / Milyen verset, idézetet írhatnék anyukámnak névnapjára?

Figyelt kérdés

Nyáron külföldre költöztem és most jelenleg cirka 2000 km-re élek anyukámtól. Novemberben lesz a névnapja és szeretnék küldeni neki egy képeslapot (ha már mást most nem tudok), viszont az idézetekkel, versikékkel bajban vagyok. Mit írhatnék? Mert amiket találtam nem tetszettek.

Tudnátok példákat írni?

Köszönöm!


2013. okt. 31. 20:17
 1/4 anonim válasza:

SZia!!

“Isten nem lehet ott mindenhol, ezért teremtette az anyát.” (zsidó közmondás)


A legáldottabb kéz a földön

A te két kezed, jó Anyám!

Mindenki áldja közeledben:

Hát én hogy is ne áldanám?!

Tudom megáldja Istenünk is,

Az örök Jóság s Szeretet! -

Némán, nagy, forró áhitattal,

Csókolom meg a kezedet!

Dsida Jenő


Sok van nagyon,de ez a kettő a legszebb.

Remélem tudtam segíteni :D

2013. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Keress a neten nagyon sok jó versike/idézet van. Lécci pntozz
2013. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gungasam ***** válasza:
Talán ha a magad kútfőjéből írsz egyszerű közvetlen szavakat becsesebbnek fogják tartani, mint egy mástól merített gondolatot. Még ha nincs is rímbe szedve. A háláról és gyermeki szeretetről, amely nem múlhat...
2013. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem ez a kedvencem:


"Köszönöm, hogy elviselted az elviselhetetlent. Hogy valamit teremtettél a semmiből. Hogy üres zsebekből is képes voltál adni. Hogy szerettél bennünket, mikor nem volt bennünk semmi szeretetre méltó. Köszönöm, hogy a lehetetlent is megoldottad egyetlen mosolyoddal. (Még ha az a mosoly néha el is halványult egy kicsit.)"


Pam Brown

2013. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!