Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit vegyek a barátom névnapjára?

Mit vegyek a barátom névnapjára?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt, de fogalmam sincs, hogy mi lenne jó ajándék. Ruhája szerintem több van neki, mint nekem. :D A múltkor próbáltattam vele sapkákat, de egyik sem állt jól neki :D alkoholos dolgokat nem szereti. kifogytam az ötletekből. 19/L
2013. nov. 23. 20:45
 1/5 anonim válasza:
Ugye ez nem komoly kérdés? 19 éves lány vagy állításod szerint és másfél éve éltek párkapcsolatban. Ugye nem kérdés, hogy ilyen fiatalom mégis mi az amire minden pasi vágyik? Ne egy vadidegennek kelljen ráébreszteni, hogy a pasikat nemcsak a gyomrukon keresztül lehet megfogni. Használd szépen a kreativitásodat!
2013. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Timi179 válasza:

minden pasi (még ha nem is vallja be) ápolja magát, többet kencézik mint egy nő... valami pasis parfüm, vagy jó kis szett... egy névnapra elég szerintem, ha más ötleted nincs!

:-)

2013. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
50%
19 éves vagy! Nyílván dögös is! Szívem, térdelj le elé és tedd a dolgodat! :)
2013. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem az ízléséhez igazítsd az ajándékod! Pl ha szereti a kutyákat akkor szerezz, készíts valami kutyásat! Ha tényleg egy ideje együtt vagytok biztos ismered őt annyira hogy megtaláld a megfelelő ajándékot! Mindenesetre tudakozódj, mert elég ciki olyannak fókás párnát adni, aki utálja a fókákat. Hajrá ;-)
2013. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem a névnap nem nagy kunszt, én egy csokit is soknak tartanék, ha kapnék névnapra.
2013. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!