Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Ezt hogy tudnám kivitelezni?

Ezt hogy tudnám kivitelezni?

Figyelt kérdés
anyának azt adnám névnapjára hogy egy csokor rózsát folyékony nitrogénbe mártok így teljesen megkeményedik és többé el sem fog hervadni de még be akarom őket skót mintázni mert nagyon szereti skóciát és így szebb is lesz. Csak nemtudom hogy hogy mintázzam be a rózsákat és szerezzek folyékony nitrogént

2014. febr. 17. 14:43
 1/8 anonim válasza:
xdddddddddddddddddddd
2014. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
menny el tetoválóhoz aztán meg menny el egy kémikushoz szerintem.
2014. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
a hidegtől keményedik meg, szóval ahogy újra felmelegszik meglágyul.
2014. febr. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A legegyszerűbb ha veszel kockás anyagot, és elviszed egy művirágkészítőhöz, hogy csináljon belőle rózsát :-)
2014. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hirioti01 válasza:
sztem a 3.-nak van igaza, és nem fog neked örökre úgy maradni a rózsa úgyhogy sehogy,vegyé neki egy skót szoknyát oszt cső.
2014. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Folyékony nitrogén. Jó film a Terminator 2 ugyeeee???
2014. febr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
talán ez nem igazán kivitelezheto. szaritsd meg a viragot ( lefele tartva kosd fel valahova es hagyd hogy megszaradjon, huvos szarazabb szobaban) es vegyel neki egy skot szoknyat.
2014. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nem vagyok benne biztos hogy nem hervad el, a víz kifagy belőle utána elpárolog de az nem tudom, hogy néz ki.
2014. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!