Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Milyen szöveg legyen a serlegen?

Milyen szöveg legyen a serlegen?

Figyelt kérdés
Barátomnak szeretnék venni egy serleget névnapjára. Ő az igazi úgy érzem és valami aranyos,szép szöveget szeretnék rágravíroztatni. De nem olyan sémákat hogy a világ legjobb pasija...stb. Valami különlegesebbet. Tudtok ötleteket mondani?

2014. jún. 30. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Annál jobbat hogy a világ legjobb pasija?

Graviroztasd bele hogy r3d4me a király! ennél különlegesebbet nem tudok elképzelni, de szerintem ő se, lesz nagy öröm.

2014. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,érdekes a nézőpontod,de azért még várnék ötleteket...ha minden kötél szakad akkor a Tiéd lesz a nyerő. Ui.: Nincs az az Isten.. :D
2014. jún. 30. 22:36
 3/7 anonim válasza:

legyen mondjuk:

A hagymát üvegesre pirítom


Ez elég különleges.

2014. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tetszett az utolsó ötlete! :D

Első körben rákerestem, mi szokott a sportkupákon lenni és abból kiindulva:

"I. Szívbűvölők Tornája 2014. Budapest I. helyezett Kovács András" "Hódító Kupa 2014. június I. helyezett" "Ifjúsági Szívszédítő Verseny..."

Ezek nagyon nem tetszenek.

Második nekifutás.

"A szív legyőzetett" "Szívem választottja, Budapest, végtelen (ez lenne a keltezés) Kovács Béla" "A legjobb Jenőnek akinél jobb Jenőt el sem tudnék képzelni" (na, ez már úgy sikerült, hogy akár fel is használnám az ötletet..) "Köszönet a sorsnak, hogy megismerhettelek. Éljenek a Jenők sokáig! Isten éltessen neved napja alkalmából" "Szeretem ezt a Jenőt. Boldog névnapot kívánok" "MMXIV. JENŐ-NAP. Becses személyéért, kivívott bizalomért, bátorságáért, példamutató magatartásáért, kitűnő hódítási eredményéért, őszinteségéért, tisztaszívűségéért, megnyerő külleméért, végtelen szeretetéért, mindig szétosztódó jókedvéért, őszinte szerelemből. 2014"

(Az utolsónál 1-2 érdem is elég, a lényeg, ha valami ilyesmit szeretnél, hogy olyat írj rá, amit a teljes szívedből igaznak érzel. A római évszám az idei év akart lenni.)

Remélem, ezeknél valami jobbat ki tudsz találni és egy igazán őszinte, egyedi, személyre szóló ajándék keveredik ki belőle. Rajta! :)

Majd ha kész, írd meg (akár üzenetben), hogy mi lett belőle!

2014. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm az utolsónak :) végül egyszerű lett. A Szívemben Örökké Xy I. Helyezett :) könnyes öröm volt :)
2014. aug. 17. 22:06
 6/7 anonim válasza:
a hagymától is könnyezett volna. Én is szoktam mikor pucolom...
2014. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok
2014. szept. 2. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!