Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek Névnapjára "Ő" neki?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és van egy fiú, igaz még nem járunk DE már valami olyasmi alakuló félben van. És hát semmi ötletem nincs. Csoki meg már béna, de valami irtó nagy dolgot se szeretnék venni. Mit vegyek? Valami cuki, de nem túl nyálas ötletetek van??? (14 évesek vagyunk xdd)
2015. márc. 4. 16:55
 1/6 anonim válasza:

a bögre az örök klasszikus! persze nem micimackósra gondolok hanem kedvenc együttes vagy foci csapat

ha személyesbre szertnéd csinálni vegyél egy sima alap színűt és írjál rá te valamit(a pirexbe ilyet filcet lehet kapni)

2015. márc. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Írj verset! Nem baj, ha nem rímelnek a sorok. Tőled van és ezt nem veheti el senki. Csak neki szánod. Nem bánod.
2015. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én 13 éves fiú vagyok,úgyhogy tudom hogy mit szerethetne kapni.

Szerintem vegyél neki egy kedvenc sportcsapata bögrét,karkötőt,mini szobai zászlót...És persze mellé egy kis édességet,na meg persze egy nagy ölelést és csókot!

2015. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha még annyira se ismered, hogy tudd minek örülne, semmit.
2015. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Értem én hogy vennél neki valmit, de a névnapi ajándék nagyon ingatag! Nagyon nyomulósra is fordulhat az egész helyzet. Csak a megfelelő, nem tulzó ajándék esetén óriási a győzelem :D , de egyébként (szerintem) nagyot lehet ezen bukni!


Csak a tehetősebb szülők happolják túl a dolgot, hogy vehessenek egymásnak, vagy a gyereknek valamit! Nem hinném, hogy a suliban is kórusban köszöntitek fel egymást pont a névnapján.

2015. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Még előző válaszoló vagyok!

Ha ezt mégis megcsinálod, akkor már nincs megállás, onnantól már nem lesz bizonytalan neki, hogy tetszik neked. Ha az ajándékozás jól sikerül, az bebiztosíthatja a kapcsolatot :D !

2015. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!