Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit adhatnék egy nagyon...

Mit adhatnék egy nagyon kedves volt tanárnőmnek (aki szinte nagymamám helyett nagymamám) névnapjára?

Figyelt kérdés
Már kapott különböző alkalmakra karkötőt, bögrét, gyöngyből készített orchideát. Bármiféle ötleteket szívesen fogadok :)
2015. júl. 15. 21:57
 1/3 anonim válasza:
100%

Nem tudom hord-e ilyet, de lehet vmilyen ízléses selyemsálat.

Könyvet,

Mozi- v. színházjegyet,

ha szemüveges egy szép szemüvegtokot,

högyeknek való szalmakalapot,

a monogramjával kihímeztetett - jó puha - törölközőt

ha szeret főzni, akkor vmilyen szép fűszertartó-készletet (akár megtöltve és felcímkézve, amit csinálhatsz Te is)

2015. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Juj, mind-mind nagyon jó ötlet, biztosan fel fogom őket használni most és később is! Nagyon szépen köszönöm! :)
2015. júl. 16. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy aktuális-e még de nekem most a videóüzenet ami eszembe jutott. Tavaly a keresztlányunknak készítettünk a szülinapjára és nagyon jó lett..Br ez egy olyan ajándék ahol sokadmagunkkal szerepeltünk..- mi csak egy kis pár másodperces epizód voltunk---de lehet szólni, barátoknak, rokonoknak, további kedves tanítványnak...lehet fogni egy csokor virágot..és mondani valami szépet, valami őszintét..érdemes a verkfilmet is felhasználni..
2015. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!