Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Valaki tud nekem abban segíten...

Valaki tud nekem abban segíteni hogy egy 43 éves férfi, akinek mindene megvan, minek ajándéknak tudna örülni névnapja alkalmából?

Figyelt kérdés
(15éves lány vagyok, és egy jó ismerősömnek névnapja van)

2015. nov. 13. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

csoki

pia

2015. nov. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem elöször írd meg, milyen hobbijai vannak, mivel tölti a szabadidejét és akkor lehet tippeket adni.

Amit az elsö írt, az annyira sablonos, hogy csak azt fejezed ki vele, hogy nem érdekel, tetszik-e neki, amit adsz.

2015. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

ma 11:34

Lehet, hogy sablonos a csoki vagy a pia, de egy 15 évesnek gondolom nincs annyi pénze, hogy drága dolgot vegyen.

Ha az apja a 43 éves férfi akkor csak ismeri annyira, hogy tudja minek örülne az apja. Ha csak egy ismerős vagy rokon, akkor meg a pia tökéletes ajándék vagy süssön sütit.

2015. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

"Lehet, hogy sablonos a csoki vagy a pia, de egy 15 évesnek gondolom nincs annyi pénze, hogy drága dolgot vegyen.

Ha az apja a 43 éves férfi akkor csak ismeri annyira, hogy tudja minek örülne az apja. Ha csak egy ismerős vagy rokon, akkor meg a pia tökéletes ajándék vagy süssön sütit."


Egy 15 évesnek annyi pénze ritkán van, hogy NORMÁLIS piát tudjon venni, olcsó vackot meg nem érdemes.

Sütit sütni a legtöbb ilyen korú lány nem tud, venni meg megintcsak vagy drága, vagy ócskaság, amit kap.


Renegeteg olyasmit lehet ajándékozni, ami nem kerül sokba, nem ennyire sablonos (ez a "muszáj ajándékot adni, de semmi kedvem foglalkozni a témával" kategória és így inkább sértö) és nem feltétlen kerül sokba, igen sokszor elég egy kis kreativitás.


Éppen azért kérdeztem rá, hogy mi érdekli az illetö férfit, mert annak függvényében lehet ÉRTELMES javaslatot tenni.

Azt meg elég valószínütlennek tartom, hogy az apjárál lenne szó, akkor valószínleg azt írta volna, így inkább ismerösre vagy rokonra tippelek.

2015. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

Kedves utolsó. Ha már ennyire kiforgatod a szavaimat.

"Egy 15 évesnek annyi pénze ritkán van, hogy NORMÁLIS piát tudjon venni, olcsó vackot meg nem érdemes"


Azért egy 15 évesnek 5000 forintja van, főleg ha ajándék vásárláson töri a fejét.

5000 forintért már lehet jó italt venni.

[link]

2015. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Azért egy 15 évesnek 5000 forintja van, főleg ha ajándék vásárláson töri a fejét. "


- Sajnos nem feltétlenül. Még én felnőttként, fizetéssel sem költenék bárkire ennyit.

2015. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen lényegtelen, hogy van-e pénze - 5000 ft-ja szerintem csak igen kevés 15 évesnek van- , de az ital, sütemény az, amit magára valamit is adó ember nem vesz a másiknak, mert ezzel csak annyit fejez ki, hogy nem érdekli a másik ember.


Mellesleg 5000 Ft-ot én még felnöttként sem adnék ki egy italért, mert ennyi nem jutna rá.

2015. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Névnapra nem szokás tárgy ajándékot venni.

Bor vagy valami alkohol, aztán kész...esetleg valamilyen normálisabb csoki.

2015. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy tábla csoki bőven megteszi. Egy 15 évestől senki nem vár el ennél nagyobb ajándékot, főleg ha annyira nem is közeli ismerős, hogy tudná, mire vágyik az illető.
2015. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Csakis olyannak, amit mástól nem kaphat meg vagy nem vehet meg a pénzével. Vagyis olyan tárgyat gesztust ajándékozz, ami szívből jövő és nem a pénzbeli értékén van a hangsúly és se nem tömegcikk. (Omnia kávé, Egri bikavér, Rafaello).


Egy közös fénykép keretben, egy csecsebecse belegravírozva az alkalom és a neve hogy sok szeretettel, tehát olyan dolgok ami egyedi. De lehet hasznos holmi is, nézd meg mik vannak a hasznosholmi pont hun, de azért bóvli kacatot se adj neki. Ne költs sokat, én momentán haragszok érte ha valaki pénzben nem olcsó csecsebecsét ad. De lehet olyan egyedi dolog is, hogy aznap adsz neki két jegyet mondjuk egy helyi színház előadásra vagy koncertre. Hogy neked adja-e majd az egyiket vagy nem, az már az ő dolga, és ha nem veled megy akkor nem kell megsértődni.

2015. nov. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!