Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » S. O. S Mit adjak a barátomnak...

S. O. S Mit adjak a barátomnak névnapjára? 15L

Figyelt kérdés
Nem vagyunk együtt túl sok ideje, több mint 1 hét...Tudom, nem túl sok, de majd most lesz nem sokára a névnapja és nem tudom, hogy mi lenne számára az ideális ajándék. Még nincs közös képünk sem, szóval a fénykép az kilőve, ugyan úgy, mint a 18+os dolgok is. Légyszíves segítsetek, fontos lenne.

2016. aug. 10. 18:35
 1/7 anonim válasza:
100%

Vidd el a Füvészkertbe piknikezni, vagy a Kopaszi-gátra kajálni, mindkettö elég romantikus

16/F

2016. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Milyen 18+-os dolgok könyörgöm? :'D Ezt már 13-14 évesen kezdik úgyhogy inkább 13+-os dolgok :D
2016. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mondjuk adj neki egy kulcstartót a nevetek első betűjvel. Pl. Viki és Marci---> akkor az legyen a kulcstartón hogy V+M vagy valami olyat ami személyes. Nem tudom. Te azért csak jobban ismered :D de csokit is adhatsz mellé bármit is választasz. Azt mindenki szereti, nem? :'D
2016. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
76%
Egy hét után? Pff valami csoki, vagy kis plüss, kulcstartó olyan képpel amit szeret, ilyesmi.
2016. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
adj neki képkeretbe egy listát azokkal a dolgokkal amiket együtt szeretnétek megcsinálni, átélni :) saját kezűleg írd meg akár színesen meg körberajzolhatod és a "pontok" elé kis négyzeteket rajzolj hogy ki tudjátok pipálni a már meglévőket :) olyanokra gondolok mint : megnézni a napfelkeltét, csók újévkor, bobozni, kirándulni, esőben csókolózni, reggelit készíteni, együtt sütni/főzni, strandra menni, állatkertbe menni, korizni menni, csók vízesés alatt, valamilyen film/sorozat maraton, tűzijátékot nézni, táncolni, közös képet csinálni, koncertre menni stb. :) remélem tudtam segíteni
2016. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Adj neki egy bögrét egy aranyos felirattal vagy vegyél neki egy mozijegyet é menjetek el ketten moziba:)
2016. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem süss valami sütit, ha nem tudod mit szeret akkor kérdezd meg tőle, de ne utalj rá hogy fogsz csinálni, szerintem örülne neki :)

Menjetek el egy romantikus piknikre, túrázzatok. Tűzzetek ki egy célt ahová elmentek túrázni, és ha odaértetek, piknikezzetek ott :)

2016. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!