Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit írjak vissza facebookon?

Mit írjak vissza facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki nagyon tetszik, egy suliba jarunk, o most 12.-es, en 10.-es. Tegnap felkoszontottam facen nevnaja miatt, megkoszonte, de nem tudom mit irjak vissza.. (Jovoheten szalagavatojuk van, lehet hogy megyek) lehet cikin hangzik, de nem tudom milyen temat dobjak fel. (Szerintem van nala eselyem, mert eszrevettem, hogy szokott nezni(remelem nem ertem felre)) elore is koszonok mindent!

2017. febr. 4. 06:49
 1/5 anonim válasza:

-jövő héten lesz a sz.svatód, ugye?

-várod már?

-mi lesz az osztálytánc?


Vagy pedig...

-amúgy mizu?

2017. febr. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

"Nem fáj a hasad?" "Nem vagy lázas?" "Szereted a háziorvosodat?" :)

Csak a témakör választásod miatt :)

2017. febr. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában ilyesmire semmit sem kell visszaírni. Te felköszöntötted, ő megköszönve, ennyi. Itt lezárva a beszélgetés.

Ha most írsz, akkor te kezdeményezed megint a beszélgetést. Az nem VISSZAírás, csak írás.

Bármi lehet a téma.

2017. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És amúgy mi a véleményed az afganisztáni helyzetről???

Ez egy jó kérdés.

2017. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
77%

10:28-al egyetértek. Nem kellene ez után már semmit sem írni. Te írtál, most ő jön!


Ha nem ír semmit, és nem közeledik a suliban sem, akkor pedig tán el kéne felejteni!


Nem a nő udvarol a férfinak, ezt jobb lenne már elfelejteni!

Ha ő akart volna, már eddig is tett volna!


Nem akar........ nem tett semmit......... nem írt semmit se vissza...


KÖVETKEZTETÉST LEVONHATOD!

2017. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!