Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Ti mit szólnátok hozzá, ha a férjetek nőnap alkalmából nektek a legolcsóbb desszertet, míg a női családtagjainak, kettőnek iis a legdrággább desszertet venné? ( ilyen 10. 0000 ft/kg-os árút. )

Figyelt kérdés

Nekem kicsit rosszul esett...

Ennek a dolognak mennyi jelentést tulajdonítsak?



2020. márc. 7. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Ennyibe néz téged, mert biztos nem hülye annyira, hogy ne fogja fel, ez a különbség milyen sértő lehet.

Nagyon rosszul esne. Szerencsére a férjem velem és a gyerekekkel nem smucig.

Inkább a többi rokonnal.

2020. márc. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Nekem az apám csinálta ezt mindig.

Nagyon megalázó dolog.


Ha még nem történt ilyen, akkor beszéld meg vele. Mondd el, hogy rosszul esett, lehet az is, hogy van magyarázat. Lehet elfelejtett valakit és nem akart beégni ezért neked adta a rosszabbat... Vagy azt hitte szereted. Vagy lehet, hogy ő maga szereti és ezért gondolta, hogy jó lesz.

Vagy észre sem vette. Beszélj vele szerintem.

2020. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is szrul esne.
2020. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Kifele a nagyvonalú, jólmenő, gálást mutatja, előtted meg nem kell megjátszania magát, hogy milyen smucig.
2020. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Rakd ki fészbukra, hogy mennyire örülsz neki, hadd lássa mindenki :D


Neki lesz ciki, te csak büszke voltál rá...

2020. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
kérdezz rá..
2020. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%

Én kifejezetten örülök, hogy felénk nem divat ez a hülyeség, hogy nök napját tartanak, de föleg nem ajándékozgatnak semmit.

Te meg egyszerüen irigy vagy.

2020. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Mivel én a vadász és a bohóc csokit szeretem, örülnék neki. 😂
2020. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Én nem is hiszem, hogy észrevenném az ilyesmit.
2020. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Hát nekem is rosszul esne..., de nézd a jó oldalát, ő legalább felköszöntött! És a szándék a fontos.


Ha ez megvigasztal: az én férjem is édességet vett nőnapra, pedig tudja, hogy szigorúan diétázom - szerintem ő akarja megenni! :D

Viszont így én tulképp nem is kaptam semmit, pedig azt is tudja, hogy én a cserepes virágokat szeretem, na de mind1 - nekem így is jól esett és örültem, hogy eszébe jutottam egyáltalán. :)


Legközelebb előre szólni fogok, hogy mit ne, mert ezek a férfiak ilyenek, maguktól nem tudnak semmi jót kitalálni - szerintem te is beszéld meg a férjeddel és kérdezd meg tőle, amit a kérdésedben megfogalmaztál, mert arra csak ő tudhatja a választ!

2020. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!