Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Az osztály nevében szokás...

Az osztály nevében szokás adni virágot nőnapra a tanárnőknek?

Figyelt kérdés
SZMK-s vagyok és nem tudom mennyire szokás az osztály nevében vinni virágot a tanárnőknek nőnapra. Ugye a névnap, szülinap, pedagógusnap, húsvét, karácsony egyéretelmű :) (de a nőnap szerintem kicsit kilóg a sorból) A fiam amúgy visz a saját nevében az osztálybeli lányoknak és a tanárnőknek is 1-1 horgolt virágot. A Ti osztályotok készül valami aprósággal?

2022. febr. 13. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg a szülinap, húsvét, karácsony lóg ki a sorból. Nem egyenként kellene vinni a virágot amúgy sem, hanem az osztály nevében.
2022. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ. A nagyobb ünnepekre azért ment mindig közös ajándék mert együtt jobbat, hasznosabb dolgot tudtunk adni (külön-külön max vitt volna mindenki egy doboz bonbon...na de mit kezd 32 doboz bonbonnal :D) A nőnap azért ejtett gondolkodóba mert ha közös ajándék akkor a lányok is adják. Ez meg furcsán jön ki(szerintem). Ma beszéltem néhány szülővel és arra jutottuk,hogy egy-egy orchidát fogunk venni az osztály nevében a tanároknak :)
2022. febr. 14. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán szoktam. Esetleg mondom a tanárnőimnek, hogy boldog nőnapot, amúgy nem. Névnapra, születésnapra sem szoktam. Honnan tudnám a rengeteg tanárom családi, személyes ünnepeit? Akiét tudom, azt felköszöntöm.


Ha gondoljátok vihet.

2022. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
100%
Igen lehet adni, de nem tudom mennyire szokás.Szerintem ahány iskola, annyi szokás. Ahol én dolgozom csak pedagógus napra szoktak adni valamilyen kedves ajándékot.
2022. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!