Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Nőnapra visztek virágot vagy...

Nőnapra visztek virágot vagy valamit az óvónőknek és a dajkának?

Figyelt kérdés
Ha nem virágot akkor mit?
2023. márc. 7. 14:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
67%
Ha majd ovis lesz a kisfiam, akkor szerintem ő fog vinni 1-1 szál virágot. De most a kislányommal nem érzem indokoltnak.
2023. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Rajz a gyerektől (ha elég nagy hozzá) vagy 1-1 szál virág.
2023. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
2. Könyörgöm minden pedagógus nevében, csak rajzot meg ilyen kézimókányolásokat ne! Nem kell semmi, egyáltalán nem kell ajándékot adni. Kacatot meg végképp. Köszi.
2023. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Lányom van,tehát nem. Én meg nő vagyok, tehát szintén nem.
2023. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
#3 pedagógusként nekem jól esik egy kis ajándék a GYEREKEKTŐL. Nyilván egy Herendi étkészlet vagy arany nyaklánc is jól esne, de maradjunk a realitás talaján.
2023. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

#5. Nekem is. Egy szál virág vagy egy szem bonbon.

De a gyerekrajzok és társaik hazafelé félúton egy kukában végzik. És nem azért, mert nem szeretem a hivatásom, vagy nem szeretem a rám bízott gyerkőcöket. Amennyire egy pedagógus imádhatja őket, annyira imádom őket.

De a lakásomba nem fogom kitenni a pályafutásom 723. roppant tehetséges Bélukájának ujjal festett akvarelljét. Bocsi. Van nekem saját gyerekem, annyi gyermekalkotás épp elég egy lakásba.

Nem vagyok gyűjtögető, és szeretem az ízléses, szép dolgokat magam körül. Ehhez talán még van jogom.

Lehet otthon alkotni a nagyinak meg hasonlók, ők tényleg szívből örülni is fognak az ilyen ajándéknak.

Igen, tudom, hogy a gyerek örömmel készíti, de akkor pl. lehet ám ilyet is: [link]

Vagy ennek egy sokkal egyszerűbb változatát, keményebb papírral és rajzolt virággal.

2023. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem.


Ezeket nálunk mindig az szmk-s intézi amúgy

2023. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
82%
Minden tiszteletem az óvónéniknek, de nőnapra már minek ajándék? Túlzásba azért ne essünk, ugyan már...
2023. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
A kolléganőim kisfiai visznek egy-egy szem pillangós csokit/szál virágot, van, ahol önállóan, van, ahol közösen veszik meg a szülők. Ahol összefogtak, ott a kislányoknak is vesznek.
2023. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
84%
Csokit. Szál virágot.
2023. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!