Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Nők, ti nem érzitek megalázóna...

Nők, ti nem érzitek megalázónak, hogy nőnap alkalmából a magukat nőnek képzelő férfiakat köszöntik fel, és azt mondják, ők is nők?

Figyelt kérdés

"Az Amnesty üzenete nőnap alkalmából: A transz nők valódi nők!"


[link]


2023. márc. 8. 10:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#8: "A lepontozások alapján az emberek nem díjazzák a megkülönböztetést."


Max. pár itteni szélsőséges. Egyébként ahol nincs is más, csak különbség, azt nem lehet nem megkülönböztetni.

2023. márc. 8. 11:29
 12/21 anonim ***** válasza:
45%

" A lepontozások alapján az emberek nem díjazzák a megkülönböztetést."

Farka volt, sokaknak még most is az van. Ez nem megkülönböztetés hanem tény. Ha annyira elfogadóak az emberek azt is fogadják el, ha egy biológiai nőt sérti, hogy a transzikat nőnek mondják

2023. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
#11: Az a te egyéni döntésed, hogy kit, mi alapján és hogyan különböztetsz meg. Olyasmi fáj neked, hogy nem mindenki akarja a te kritériumaid alapján megkülönböztetni az embereket. Az egész nőnap egy mesterséges dolog, így megtehetjük, hogy a transzokat is köszöntjük. De természetesen ez senkinek nem kötelező, így nem is értem a problémádat.
2023. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#12: Én elfogadom ha ez valakit sért, de szerintem a nők többségét nem zavarja.
2023. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
27%
Az elmebeteg az elmebeteg, nem nő!
2023. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
47%

Mandiner ? Gratulálok a mai napra esedékes álprobléma

interpretálásához. Menj vissza olvasgatni azt a szemetet.

2023. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
38%

8: Milyen megkülönböztetés? Ezek tények. Csak rá kell nézni a volt Kardashian apukára vagy a "híres" finn korcsolyázóra. Hiába estek át bármilyen kezelésen, műtéten, nincs aki nem mondaná meg messziről, hogy férfiak.

Attól senki sem lesz nő, hogy kifesti magát, női ruhát húz és parókát, esetleg csináltat két műcickót. Aki így gondolja, az valóban megalázza a nőket.

2023. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
#17: De neked nem mindegy, hogy ki hogy gondolja? Te gondolsz valamit, amivel nincs semmi gond, de hadd gondoljon már mindenki azt, amit akar.
2023. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18: De hát én is ezt mondom :D Te is fogadd el, hogy más meg nem azt gondolja, amit te.

Felőlem mindenki azt gondolja magáról, amit akar, nő, férfi, akármi. Nem bántok senkit. Az ő dolga.

De azért egy lapon ne említsék velem.

2023. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19: És ki mondta, hogy nem fogadom el? A 14-es válaszomban épp azt írtam, hogy elfogadom.
2023. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!