Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Mi lehet az oka, hogy rengeteg...

Mi lehet az oka, hogy rengeteg olyan nő ismerősöm van aki elvárja a nőnapi ajándékot, de eszébe sem jut viszonozni férfinapkor?

Figyelt kérdés

márc. 7. 11:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

A férfi nap nincs benne annyira a köztudatban

Amúgy ismerős a helyzet volt hogy egyszerre 6-7 nővel dolgoztam együtt és mindegyik elvárta sőt felvonták háborodva ha később kapták meg "csak" délután

márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

Mert minden más nap férfinap?

Komolyra fordítva a szót, a férfinapnak nincs hagyománya, a férfiaknak nem kellett olyan jogokért küzdeniük, mint a nőknek.

Egyébként én eddig minden munkahelyen azt láttam, hogy napoktól függetlenül a nők sokszor meglepik a többi kollégát, sütivel, csokival. Rendszeresen hoznak be, akár házit, akár cukrászdából.

Férfiak nem szoktam ilyet tenni. Sőt, nőnapra se szoktak semmit se hozni. Nem is elvárás. Én nélkülük is nőnek érzem magam.

márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
12%

Hát ez van sajnos

A nőknek ki van nyalva a valaguk és semmit nem kapunk cserébe

márc. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
3, ja, nyilván, véletlen sem indulunk hátránnyal semmiben, ja, de. Ahogy már más is írta, mi szoktunk vinni sütit csak úgy is, stb, ha úgy nézem, többet kaptok így, mint mi emiatt a + 1 ünnep miatt, de azt tudjátok egyáltalán, miért van nők napja? Ideje elolvasni .
márc. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
17%

Igen tudjuk, régen kitalálták mikor még a nőknek kevesebb joga volt pl nem szavazhattak

De ma már a nőknek nincs kevesebb joga pontosabban 1-2 joggal több van nekik az anyaság végett

márc. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem hibáztatlak, hogy fogalmad sincs, mert nem élsz benne. Hidd el, munkában is van hátrányom belőle, mert nem farkam nőtt. Sok ffi azt hiszi, hogy pl mi nők nem tudunk vezetni sem, meg még rengeteg szakma van, amit profin tudunk mi is végezni, de még sincs meg az alapvető bizalom benne emberektől, mert valaki nő...
márc. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
13%

Az hogy nem tudsz érvényesülni az nem jelenti azt hogy kevesebb jogod lenne

Egy nőnek mindenhez joga van amihez egy ferfinak is (+egy két dologhoz még)

Vagy is nincs mit ünnepelni

márc. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
19%
A nőknek ingyen van a belépő mindenhova már szinte, mindenféle állásra csak nőket keresnek, szobát is nőknek adnak ki, mindenhol fel vannak szopva a nők
márc. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
70%

Próbálj meg úgy érvényesülni, hogy még interjúra sem hívnak, te esetedben, mert ffi vagy... ja?

Közben hiába vagy tökéletes a munkába, ha semmi lehetőséget nem kapsz bizonyítani, szimplán mert olyan a nemed, amilyen...

márc. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%
8as, melyik pizsibe álmodtad? Nem vettem észre, ugyan annyit fizetek belépőkre és étteremben, azt pedig, hogy szobát nőknek adnak ki, ne keverjük már ide, hogy az életképtelen gyökér szobakiadásnak álcázva csal fel nőket.🤢🤮
márc. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!