Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Hogy szabályoznád (kell-e)...

Hogy szabályoznád (kell-e) egy nőnapi bálban a bálkirálynő választást?

Figyelt kérdés

Gondoltam arra hogy egy ember max 4-5 szavazatot adhat le.

Na de ezt hogy ellenőrzöm, ha csak egy asztalra ki van rakva a szavazó doboz???

Vagy nem szokták, nem szükséges ezt szabályozni?


2012. febr. 23. 14:30
 1/7 anonim válasza:
Csinálhatod akár azt is, hogy odaültetsz a dobozhoz egy embert akinek jó az arcmemóriája (lehetőség szerint sok embert is ismer a bálban) és aki már szavazott, azt nem engedi még egyszer szavazni
2012. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hát nemtudom szerintem aki van annyira inteligens h bálba megy annak ha elmondod h egy ember egy szavazat akkor megérti...ha név szerint tudtok midnenkit aki a bálba megy simán csináltok egy listát megkérdezitek a nevét és bepipáljátok mikor belerakja...vagy mindenki belépésnél kap egy szavazócédulát és csak azt adhatja le... bár itt meg háborgás lesz h jaj én nemkaptam a bejáratnál agyál még...vagy hát attol függ hogyvannak a jegyek...ha pl karszalagos akkor midnen karszalagnak van egy sorszáma felirjátok azt amikor szavaz az illető bár ha több százan vagytok nehéz lesz átlátni de használhattok ott egy laptopot és ha exceltáblába irjátok a számokat látszik mikor irjátok be ujra ugyanazt(és egy notit szerintem nemnagyügy szeretni biztos vagyok benne h szervezők közül megkérdezel 3at valakinek van)
2012. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet már a bejáratnál odaadni nekik.

Úgy lenne igazságos, ha nem mind a négyszer ugyanarra adnák le a szavazatukat, hanem eleve a szavazókártyán 4-5 különböző nevet írhatnának rá.

Így több szavazatot adhatnak le, de egy lány csak egyet kaphatna ugyanattól a személytől.

2012. febr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha lenne mindenkinek egy szavazólapja amit belépéskor kap meg?
2012. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen erre a bejáratnál kap mindenki egy lapot gondoltam én is.Vagy hát ugye ha engedünk pl. 3 szavazatot egy embertől, akkor 3-at.

Nem is kimondott szavazás lesz, nem lesznek kimondottan jelöltek.Hanem a megjelenő hölgyek közül lehet ajánlani bálkirálynőt, és aki a legtöbb ajánlást kapja, az lesz a királynő.

Na ez a lapos jó, és akkor nem is komondottan az van megszabva hogy na most mindenki csak 3 ajánlást adhat, de alapból csak annyira van lehetősége.De ha pl a Géza nem akar ajánlani senkit, akkor a lapját nyugodtan oda adhatja a Bélának, és akkor akár tud a Béla 6 ajánlást tenni.Mert így akkor ha pl. lesz 100Fő összesen, akkor kiosztunk 300 ajánló lapot, és akkor nincs az hogy a Béla felmarkol 1000 lapot és mind megírja Gizi névvel. :)

Jó lesz így!

Köszönöm! :D

2012. febr. 23. 19:06
 6/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Ezek szerint Vityát három (vagy több) lapon is megszavaztad?

Egy fő/egy szavazat és nincs balhé meg pénzért vásárolt lap mizéria

2012. febr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ültesd le őket egyszerre és kérd tőlük vissza rögtön:D
2012. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!