Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Ti meg szoktátok tartani a...

Ti meg szoktátok tartani a nőnapot vagy teljesen hidegen hagy?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 11:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
persze férfi napot is tartunk
2012. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Hidegen hagy.


Illetve csak felbosszantom magam hogy a virágok ára a csillagos eget veri ezen a napon és az ezt megelőző napokon.

Aztán ha elmúlik a nőnap akkor pedig szépen visszaszáll a normális ár.


Agybaj.


Ja és úgy mondom hogy nő vagyok!

2012. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom nem megtartani,mert melóhelyen is vesznek a fiúk nekem virágot,páromat se tudtam erről lebeszélni még (igaz ő máskor is vesz nekem csak úgy virágot)
2012. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem érdekel a dolog, de a párom és a férfiismerősök (apukám, kollégák) mindig megköszöntenek. Kapok egy szál/csokor virágot, vagy csokit, és kész, ennél nagyobb feneket nem kerítünk a dolognak.
2012. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
teljesen hidegen hagy,családban nem is tartjuk,munkahelyemen is tudják,hogy nem szeretem és békén hagynak vele.
2012. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Én ezzel nem foglalkozok, nem tartok ilyen idióta napokat.... Amiket én tartok: Névnap, születés nap, anyáknapja, gyereknap. Ennyi. Valentin napot utálom, párommal közöltem is hogy azt a napot felejtse el, mert magyarok vagyunk és magyar ünnepet tartunk.
2012. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Idióta nap? Bezzeg anyák napját tartod -.-' Ennyi erővel az is idióta nap.
2012. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagy, azt sem tudom mikor van. Persze ha kapok valamit, megköszönöm (de akkor már inkább csokit adjanak, növényekkel nem tudok mit kezdeni) de mint mondtam, nem is tudom melyik nap tartják, tehát ha nem kapnék semmit, fel se tűnne.
2012. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A nőnapot ebben a formájában félreértés. Nem virágokkal, csokival, ajándékokkal kellene ünnepelni. Arra valók a szülinapok, névnapok, anyák napja, valentin és minden hétköznap. A nőnap egy politikai nap, amikor a női egyenjogúság a téma. Sokféle elnyomást veszünk természetesnek, a nők alacsonyabb fizetését, kűzdelmesebb életét, hogy a főzés-mosás-takarítás még mindíg női munkának számít, a gyerekek és az öregek csak rájuk számítanak és ők nevelnek minket férfisoviniszta, erőszakos maccsó disznókká.
2012. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva a nők többsége meg sem érdemli a virágot, mellesleg tényleg idióta nap, de a névnap is az!
2012. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!