Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Aki nem kapott semmilyen...

Aki nem kapott semmilyen figyelmességet a férjétől nőnapra, miként nyugtatgatja magát?

Figyelt kérdés
nőnap
2012. márc. 9. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Azzal,hogy én sem adtam neki férfinapra semmit, így én sem várhatom el.
2012. márc. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
??
2012. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én kaptam virágot a férjemtől,de ha nem adott volna semmit,akkor sem sértődtem volna meg!Egyáltalán nincs igényem az ilyesmire.Konkrétan tegnap reggel úgy keltem,fel,hogy azt sem tudtam,hogy nőnap van.Onnan ugrott be,hogy apukám beállított egy szál virággal.

Tegnap találkoztam egy barátnőmmel,akinek a férje egész nap dolgozott és nem írt neki még egy sms-t sem!A barátnőmnek ez nagyon rosszul esett,ezért amolyan csajos napot tartott.Elment szoliba és fodrászhoz+megcsináltatta a körmeit.Szó szerint megajándékozta magát,nőnap alkalmából!:)

2012. márc. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted a figyelmességet? Hogy egész nap nem kedveskedett neked, vagy csak úgy egyáltalán meg sem említette hogy boldog nőnapot vagy hasonló?


Na akkor legyen itt az én példám:

Délelőtt kicsit összevitáztam vele, duzzogtam hozzáteszem nekem volt igazam. Közben tettem a dolgom. Kis idő elteltével nagy hévvel elkapott és magához húzott, aztán az ágyban kötöttünk ki. Aztán öltözés után adott egy puszit azzal hogy nőnapi ajándék.


Engem amúgy is hidegen hagy ez a nőnapozás, mert felháborító hogy duplájára emelik a virág árát és nem várható el egy férfitől hogy minden nő ismerősének ilyen horror árakon vegyen bármit is. Szerencsére az én párom idén pont nem dolgozott aznap, így megúsztuk nem vett a munkatársainak akik 11-en vannak! Plusz akkor még a családtagok stb.


Egyedül a lányunk miatt tartjuk magunkat hozzá úgy ahogy. Elmentem boltba, vettem két tábla csokit a párom nevében. Azt adta oda a lányunknak és nekem.

Ebben semmi figyelmesség nem volt, hogy arról is én gondoskodtam (mint mindig mindenről.. saját karácsonyi, szülinapi ajándék stb.) hogy a lányunk kedvéért azért tartsuk meg a nőnapot. Ha a páromon múlt volna akkor akkor kapott volna észbe amikor már a boltok be vannak zárva.


Nem nyugtatom magam sehogy sem. Tudom hogy ő milyen. Ha tele lenne a zsebe pénzzel és elküldeném virágot venni, lenne ott egy db. vörös rózsa és egy db. fehér rózsa, akkor is órákig tipródna ott és már 10 hívást elengedett volna nekem mert nem tudná melyiket válassza. Ő ilyen döntésképtelen. Én így szeretem.


Tedd túl magad rajta, ez a nap semmit nem jelent.

2012. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értem, h nem hangzott el, hogy boldog nőnapot, vagy ilyesmi, csoki vagy hasonlók. Pedig a munkahelyén minden nő kapott a cégtől ajándékot, szóval tudta. Meg reggel mondta is, hogy ma nőnap van.
2012. márc. 9. 10:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Még jó,hogy nem hangzott el! Pontosan tudja,hogy utálom az ilyet.Ahogy a munkahelyemen is tudják és békénhagynak ezzel. Én annak örülők,ha hétköznap lepnek meg valamivel,nem az ilyen "rendelt ünnepen"
2012. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy bődületesen nagy vakvágány. Mit érdekel téged a nőnap? Miért nem arra van igényed, hogy azt halld tőle: "szeretlek"? Hm? ...

Egyébként itt önbecsapási tippeket vártál a kérdéskiírással?

Nem a nőnappal van gond, hanem, hogy abba van projektálva minden, mert amúgy egész évben gyönyörűszépen képtelenek egymást szeretni a párok (vagy csak kifejezni), ilyenkor meg meg van borulva a nő, ha nincs a boldogság-kívánás (ekkora hülyeséget). A boldogságot - főleg a saját párodnak! - nem kívánni, hanem megteremteni kell, közösen. Na látjátok emberek, kiváló példája a fals céloknak, elvárásoknak, ahelyett, hogy egész évben egymáséi lennének. De miért, miért kell ilyen tökéletesen fantáziátlan és közhelyes napokra, ünnepekre szorítkozni? Mert hát sokaknál csak ez van, csak ez marad, mint utolsó szalmaszál. Sokak, sokféle teóriát felállítottak már arra, mikortól kezd el halódni a kapcsolat. Az én gondolatom erről az, hogy onnnan, amikortól megszűnnek ezek a _speciális_, csak az adott kapcsolatban értékkel bíró, kifejezetten a másiknak adható apró kis örömök. Almás pite vagy egy meglepetés, amiről tudja a párod, hogy örülni fogsz neki. Amint ezek a közös rítusok, attitűdök eltűnnek, a motor is meghal. Ehelyett követeled a nőiséged elismerését egy bizonyos napon. Most akkor ez kiről szól? Szeretve, elismerve akarsz lenni, kívácsni vagyok a kapcsolatüzemeltetésben hogy remekelsz.

Hapedig ilyen gondok konkrétan nálatok nincsenek, az mégjobb. Akkor viszont annyit lehet mondani erre csak, hogy a pasik másként fejezik ki magukat, szeretetüket, mint a nők. Nem tudom, ez ennyi idősen számodra még nem derült ki?

Igazából nem csak máshogy fejezik ki magukat, de mások is a céljaik. Ezt sem látod. A nő elvárja, hogy értsenek hozzá, de a pasihoz nem hajlandó. Ha hajlandó lenne, nem születnének ilyen kérdések sem.

2013. jan. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!