Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Apósomtól kaptam nőnapra...

Apósomtól kaptam nőnapra cserepes virágot. Illett volna valamivel megkínálnom, pl. kávé, üditő? /csak azért jött el, hogy a virágot átadja személyesen/

Figyelt kérdés

2012. márc. 10. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azért megkínálhattad volna. Lehet el sem fogadja, de biztos jól esett volna neki a gesztus. De majd ha legközelebb találkoztok, mondhatod, hogy ne haragudjon, hogy meg sem kínáltad semmivel, épp el voltál foglalva (ezzel-azzal)..mindenesetre nagyon jól esett Neked a köszöntés.

És el is van rendezve, ha bűntudatod lenne a dolog miatt.

2012. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem a kérdésed ha hozzám jön valaki és nem hoz semmit akkor is megkinálom kávéval vagy üditővel szerintem ez az alap ha már megtisztel a látogatásával.
2012. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Még ha nem visz virágot, akkor is illett volna.

A férjed helyében nem nagyon lennék büszke rád.

2012. márc. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Armin88 válasza:
100%
anyád tuti büszke rád :D
2012. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Hááát elég necces,de mindenki tanul a hibáiból!Legközelebb ha tudod,hogy jön kérj elnézést,hogy megfeledkeztél róla a múltkor.Hidd el egy kicsit sem kellemetlen és nagyot fogsz nőni mind a párod mind az apósod szemében!
2012. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
a vendéget mindig kinálgatni kell, ha csak azért jön ugyse fogadja el
2012. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
ez elszúrtad, kérleld meg!
2012. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát igen, nem ártott volna.... az biztos! Már csak azért is, mert nyilván vendég volt az otthonodban. És ilyenkor illik megkínálni valamivel. De szerintem ez nem olyan nagy gond... ő maga talán nem is figyelt föl erre. Ha pedig mégis, legközelebb cselekedj másképp! :)
2012. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi az a megkérlelés? Komolyan nem tudom. Azzal egyetértek, hogy viszonzó gesztusként nem lett volna hülyeség kínálni apóskollegát, DE attól meg falra tudok mászni, hogy teljességgel felesleges köröket fut két ember. Ha tudod, hogy úgy is visszautasította volna, akkor megkérdezni puszta konvenció, szócséplés, értelmetlen és frusztráló feleslegesség - számomra. Ezért fontos mennyire ismered apósodat, s viszont. Egy bizonyos idő elteltével, bizonyos ismeretségi mélység után kínossá vagy "viccessé" válhatnak ezek a manírok. Javaslom, hogy ne az effajta udvariassági kötelezvények képezzék a kapcsolat sarokköveit, hanem az igazi beszélgetések igazi és őszinte szavai. Az elején talán nehéz, de túl lehet, túl is kell lendülni ezen a szinten. Kivéve persze, ha nem energialeszívó látogatásokat szeretnétek. No, hát ez van! Lehet egyetnem érteni.
2013. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!